Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Керамични накладки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Керамични накладки

    Здравейте , интересува ме мнението ви за керамични накладки . Наскоро видях ,че се предлагат такива на пазара ,но не знам какви са им плюсовете и минусите . Благодаря .

  • #2
    От: Керамични накладки

    По-бавно се износват,не греят толкова и истудяват по-бьрзо,спират и при по-висока температура,не цапат толкова джантите и праха от тях е леко сивкав,а не умряло черен.

    Повечето нови коли са с част керамика в накладките си.За по-старите модели някои фирми предлагат накладки които се ползват с нормални дискове.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Керамични накладки

      Спират много по-добре(веднага,дори и при леко натискане на педала се усеща сериозната разлика между нормални и керамика). Обърни обаче внимание,че керамични накладки се комбинират само с керамични дискове.
      First Man, then Machine!
      Lada Niva
      Honda XR 400

      Коментар


      • #4
        От: Керамични накладки

        Axxis ultra ceramic потьрси из нета и ми кажи какви са и с какви дискове се ползват?Акебоно Евро / любимците на Баварец / сьщо ако ти е по-лесно.

        Акебоното са ми задни на 2 коли,Аксиса са предни на 6 броя като на 3 от тях карам Зимерман крос дрил Спорт дискове,на другите е са Брембо нормален диск и проблеми не сьм забелязал за мммммм комбинирани километри около 300 000.

        Аз ли бьркам нещо?Говорим за нормални коли нали,не за сьстезателни такива или Нисан ГТР какво ползва.
        Последно редактирано от BENZBOSS; 21-06-12, 18:02.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X