Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

    Здравейте колеги,наскоро си купих VW Polo,отзад е с барабани,искам да му сложа дискови спирачки,мисля да потърся нещо по автоморгите!
    Как става смяната? Какво точно да търся по моргите? Разбрах че няма да станат предни от VW Polo да сложа отзат! Е какво да търся,и после какви са процедурите!

  • #2
    От: Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

    А ръчната спирачка кво ще я правиш? Или и без нея става?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

      оТзад - както УбикновенУ - парашут.
      Защо, мислиш, в завода са сложили такива? Щото не знаят че има и задни дискови?

      Коментар


      • #4
        От: Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

        Колега, нема как! Правилно са ти писали колегите по-горе. Пък и какъв ще му е смисъла.

        Коментар


        • #5
          От: Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

          Ами изглежда по добре! Незнам и аз,просто ме дразнят тия барабани! Е хората как ги сменяват? Без ръчни ли са? Става всичко...все тая,в форума на VW ми обясниха хората,все пак благодаря!

          Коментар


          • #6
            От: Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

            Сяа,при Поло нямам представа,но при Голф има модификаций с дискови спирачки отзад.Та има светлина в тунела,но ще е най-разумно,да си намриш цял мост,заедно с жилата за ръчната.Поогледай за такива вариянти на Поло.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #7
              От: Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

              В търсене съм на Polo с дискове отзад! До колкото разбрах стават и от Seat Ibisa! Най вероятно ще се откажа,поради много причини! Но все пак ще потърся Polo,и ако не намеря такова,от което да взема моста на добра цена,може и да се откажа! Ама много ме дразнят тия барабани! Имал съм само един автомобил с барабани отзад,и то беше "Жигули 1300" и ми напомня на нея като и погледна задните гуми! Но май ще го преживея!

              Коментар


              • #8
                От: Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

                Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
                В търсене съм на Polo с дискове отзад! До колкото разбрах стават и от Seat Ibisa! Най вероятно ще се откажа,поради много причини! Но все пак ще потърся Polo,и ако не намеря такова,от което да взема моста на добра цена,може и да се откажа! Ама много ме дразнят тия барабани! Имал съм само един автомобил с барабани отзад,и то беше "Жигули 1300" и ми напомня на нея като и погледна задните гуми! Но май ще го преживея!
                Е,ако проблема е само визуален,не си струва разправията.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #9
                  От: Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

                  Колега, аз съм правил няколко такива преправки. Основно на Опели и Голфове.

                  Кажи коя година е полото да е ме ориентираш в модеала.

                  Принципно ти трябват комплект задни дискове+супорти и спирачните апартати от Голф 3

                  Жилата на ръчната спирачка са еднакви, просто трябва да се премести захвата, заваряват се едни планки на моста които държат кужуха и нещата се получават. Ако намериш от някоя морга им кажи следното, режат жилата на ръчната, отвиват 4-болта които държат главината към моста и всичко ти го дават.

                  Ако имаш въпроси питай ще помагаме.
                  Който оцелее ще закусва!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сменяване на барабани с дискови спирачки на VW Polo!

                    Както каза колегата taran: "Е,ако проблема е само визуален,не си струва разправията."
                    Аз си го мислех по лесно! Мислех си че просто махаш барабаните и слагаш дискове,и всичко си пасва! Но както обикновено..."не всичко дето фърчи се яде..."
                    Не съм се отказал,но ще отложа това начинание за момента,ако имам повече свободно време за в бъдеще,ще се заема!
                    Благодаря на всички за помощта! Когато се захвана да го правя,ще питам пак!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X