Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

    Еми, в заглавието си го пише. Търся тънка стоманена шина с дебелина 0.5мм до 0.8, възможно най-много размери, например 0.5, 0.6, 0.7, 0.8. Но дори и само 0.5 и 0.7 би свършила работа. Продават се ламарини с такива размери, но на мен ми трябва парче от порядъка на 20X1000мм, а навсякъде продават цели листа.

    Някой да има идея откъде? За предпочитане западна София и околностите, но ако трябва ще си вдигна задника до където трябва.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    От: Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

    В Ангел СТоилов провери ли?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      В Ангел СТоилов провери ли?
      Те ламарина имат, ама надали изобщо ще си играят да ми режат парчета за стотинки.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Те ламарина имат, ама надали изобщо ще си играят да ми режат парчета за стотинки.
        Напротив, режат. Поне на мен за ми рязали неща за 2-3 лв крайна цена. Звънни и питай най-добре
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

          И на мен ми трябват парчета шина с ширина 25мм, дължина 2 или повече метра.
          За пустите гумени уширители, за калници. Присъединителният размер на шината от долу е 25 мм.
          Спарки свиркай да се групираме. Спешно ми е !
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            От: Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

            Не знам за какво са ви тези ленти но имам две идеи.
            1.Лента за връзване на палета към 0.4/15мм
            2 Колегата venci67 Мисля, че може да ви отреже каквото се сетите.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #7
              От: Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

              Спарки,уточни какви размери ти трябват .В Божурище имам гилотина и разни парчета отпадна ламарина-все ще спастрим нещо...
              Стоил L200
              0887 895 920

              Коментар


              • #8
                От: Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

                Първоначално публикуван от michu Преглед на мнение
                Спарки,уточни какви размери ти трябват .В Божурище имам гилотина и разни парчета отпадна ламарина-все ще спастрим нещо...
                Стоил L200
                0887 895 920
                Благодаря. Конкретното щеше да се ползва за подложка на клина на лястовичата опашка на струга, но в крайна сметка се разбра че без фрезоване и шлайфане няма да се мине.

                Ама, ще ти се обадя за друго. Да нарежем малко подложчици с различни дебелини за стругарските ножове. В момента имам само 1.5, 4 и 6 мм, а по принцип трябват и по-тънички, примарно 0.25, 0.5, 1.0... Размера им - 25x100.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Благодаря. Конкретното щеше да се ползва за подложка на клина на лястовичата опашка на струга, но в крайна сметка се разбра че без фрезоване и шлайфане няма да се мине.

                  Ама, ще ти се обадя за друго. Да нарежем малко подложчици с различни дебелини за стругарските ножове. В момента имам само 1.5, 4 и 6 мм, а по принцип трябват и по-тънички, примарно 0.25, 0.5, 1.0... Размера им - 25x100.
                  Събрал съм ти парчета всякъкви неръждавейки черни силициеви .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търси се тънка шина - 0.5 - 0.8мм

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Събрал съм ти парчета всякъкви неръждавейки черни силициеви .
                    Екстра. Тенкю!
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X