Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

    Колеги ,имам съчмоструйна машина за почистване ( със стоманени топчета ) на метални профили намира се в София. Моля админите да не ме банват, ако темата не е за тук и звучи като реклама , ако може да бъде преместена където и е мястото , благодаря предварително.
    Гранд Чероки 1995 ZJ 4.0
    MB 190 2.5 16
    MB 124 230 CE

  • #2
    До: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

    Темичката остава, правим компромис, защото е полезна.

    Коментар


    • #3
      До: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Темичката остава, правим компромис, защото е полезна.
      Благодаря за което.Ето какво представлява машината :http://en-eu.wheelabratorgroup.com/u...20Conveyor.wmv
      Гранд Чероки 1995 ZJ 4.0
      MB 190 2.5 16
      MB 124 230 CE

      Коментар


      • #4
        До: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

        Качи малко снимки преди-след, интересно ми е да видя крайния резултат
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          До: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

          Чак понеделник - вторник най късно, ще ходя до там и ще снимам .
          Гранд Чероки 1995 ZJ 4.0
          MB 190 2.5 16
          MB 124 230 CE

          Коментар


          • #6
            До: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

            Първоначално публикуван от analog08 Преглед на мнение
            Чак понеделник - вторник най късно, ще ходя до там и ще снимам .
            ОК, когато ти е удобно
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #7
              До: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

              Това не е ли Дробомет?
              Имаме подобна машина на работа и така и казват.Ако е такова върши много добра работа за сваляне на всякакви полепи по метал без значение боя или ръжда. Даже ако се намали скоростта на движение на лентата може и метала да отнесе (да измени размера).
              Dimitar Dyakov

              Коментар


              • #8
                До: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

                Поради ремонт на колата , не успях да отида да заснема малко мостри , надявам се до петък да успея .
                Гранд Чероки 1995 ZJ 4.0
                MB 190 2.5 16
                MB 124 230 CE

                Коментар


                • #9
                  От: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

                  Писах 10 мин и се бъгна нещо та сега в резюме:както обещах снимки , за емайла по мифката е нужно да се сложат просто по големи съчми , тъй като това отнема 3 часа обръщаите внимание на почистената долна част на мифката (която е на 51 години седяла в влажното мазе на къщатата ми) , за желязната джата също трябват по- големи съчми .За това мисля че от алуминиевата джанта и мифката и профилите ще добиете престава .http://analog08.snimka.bg/experiment...05072.18933270
                  Гранд Чероки 1995 ZJ 4.0
                  MB 190 2.5 16
                  MB 124 230 CE

                  Коментар


                  • #10
                    От: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

                    Машината е дробометна и работи с ъс стоманени дробинки.Подходяща е само за масивни и дебелостенни детайли.Тази е специализирана за прътов материал и изглежда много добра.
                    НЕ ПРОБВАЙТЕ ЛАМАРИНЕНИ ДЕТАЙЛИ-ДЕФОРМИРАТ СЕ ЯКО! Бих станал клиент,къде се намира?

                    Коментар


                    • #11
                      От: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

                      Представям си, как ще очисти рамата на джипа. И после да се боядиса прахово или с нормални покрития. За кормилните щанги, носачи и железа да не говорим.
                      [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                      Коментар


                      • #12
                        От: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

                        Първоначално публикуван от michu Преглед на мнение
                        Машината е дробометна и работи с ъс стоманени дробинки.Подходяща е само за масивни и дебелостенни детайли.Тази е специализирана за прътов материал и изглежда много добра.
                        НЕ ПРОБВАЙТЕ ЛАМАРИНЕНИ ДЕТАЙЛИ-ДЕФОРМИРАТ СЕ ЯКО! Бих станал клиент,къде се намира?
                        Машината е в София. В първия пост колегата го е написал.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ПОЧИСТВАНЕ НА МЕТАЛИ

                          Такава машина има в Ж.К. Дружба малко по надолу от "Ангел Стоилов" както и голям песоструй . Редовно им ползваме услугите и съм много доволен от качеството .Дробоструйката се ползва обикновенно за почистване на отливки от полепналата по тях при леенето пръст .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X