Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся дурал Ф5 мм.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся дурал Ф5 мм.

    Три парчета по 55 см. В замяна мога да дам и повече, но Ф4.

  • #2
    До: Търся дурал Ф5 мм.

    Добре, може да е и Ф6, или даже Ф8.

    Коментар


    • #3
      До: Търся дурал Ф5 мм.

      Стефане, преди 15-ина години съм купувал подобни пръчки по метър. Ползват се като добавъчен материал, за заваряване на алуминий... не е точно дурал, но е твърд, аз го ползвах за ягита...

      П.П. Ако ще го ползваш за яги-антени, имай предвид, че при разлика в дебелината на пръчката, различна от тази в схемата, ягито се преизчислява, т.е. променят се растоянията между директорите, вибратора и рефлектора.
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #4
        До: Търся дурал Ф5 мм.

        Не, за радиали на 5/8. И нея не знам къде да забия, за яги хич и не мисля.
        Диамонд Х-300. Може би може поне да се носи в джиповете, за организиране на база на местността.

        Коментар


        • #5
          До: Търся дурал Ф5 мм.

          Тези пръчки струват под 10лв в някой склад за метали .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #6
            До: Търся дурал Ф5 мм.

            Стефане, едно от многото предимства на 5/8 е, че работи с къси радиали (1/8 ), както и без, като разликата е почти теоретична. Трябва само и единствено, да я съгласуваш!
            Последно редактирано от giorgio; 20-05-10, 08:49.
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #7
              До: Търся дурал Ф5 мм.

              Аз пък си търся дуралуминий /дурал/ с Ф30 до 50 за направа на повдигачи на кормило. Питах на две места /Металснаб и още едно забравих му името/ и все се опитват да ми продадат някакви огромни количества, а на мен ми трябват 20 сантиметра Ако някой знае от къде да взема, за подскаже
              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
              Toyota Land Cruiser KDJ 125

              Коментар


              • #8
                До: Търся дурал Ф5 мм.

                пробвай в фирма ''ангел стоилов'' намира се в дружба, това е като идваш от поликлиниката след дару кар завиваш веднага в ляво и около 200м гледаш в дясно един голям метален двор но режат главата за срез на материяла на мен ми взеха 12лв без ДДС на сряз за ф150 дурал
                Николай Гогов 0898676912

                НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                Коментар


                • #9
                  До: Търся дурал Ф5 мм.

                  Преди месец търсих в централния им склад в Пловдив (фирмата е пловдивска)... нямаха никакъви сплави на алуминии, освен чист
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся дурал Ф5 мм.

                    Бе, в магазините сигурно има. Ама искат пари. Пък аз имам няколко метра Ф4, а ми трябва 1,60 Ф5. Нищо по-умно.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X