Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Латун от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Латун от къде?

    Къде в София има месингов латун?
    В Ангел Стоилов сега нямат.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    До: Латун от къде?

    Питай в Стилмет. http://www.steelmet.bg/bg/products.php?cid=7 Нарича се и месингова ламарина. Гугаларката вероятно може да бъде и по конкретна.
    LZ1AIV

    Коментар


    • #3
      До: Латун от къде?

      Изобщо латун значи месинг.

      Коментар


      • #4
        До: Латун от къде?

        Латун доколкото знам е тънка медна или месингова ламарина.Какво количество ти трябва.Някъде ми се мяркаха едни забутани парчетии.Ако не става въпрос за промишлени количествамога да погледна.

        Коментар


        • #5
          До: Латун от къде?

          Имам една такава ламарина,но не мога да кажа със сигурност дали е месниг,или не е някак пожълтена,ако някой знае как се проверява дали е месинг,да казва,ще я снимам по някое време..

          Коментар


          • #6
            До: Латун от къде?

            Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
            Имам една такава ламарина,но не мога да кажа със сигурност дали е месниг,или не е някак пожълтена,ако някой знае как се проверява дали е месинг,да казва,ще я снимам по някое време..
            С магнит.

            Коментар


            • #7
              До: Латун от къде?

              Освен с матнит,може да драснеш с пилата от страни
              и ако се червенее начи е месинг или мед.
              Неим знам точно цветовете ,но медта е червена

              Коментар


              • #8
                До: Латун от къде?

                Провери в София-мед (Гара Искър), преди две години пуснаха нова линия Даниели за цветен прокат.

                Коментар


                • #9
                  До: Латун от къде?

                  Търтейче,колко ти трябва ?...Имам предвид еднократно,или за постоянно ?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Латун от къде?

                    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                    Търтейче,колко ти трябва ?...Имам предвид еднократно,или за постоянно ?
                    За момента еднократно. Да кажем 10 см широк и 1-2 метра дължина ще стигнат и ще останат. Дебелината не е от съществено значение.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Латун от къде?

                      Дошла ми е една идея и на мен, та ми трябва месингова лента с дебелина около 1,2мм. На първо време може и някакво парче до 100х100мм, за да пробвам, а ако излезе сполучливо по-натам и по-голямо количество. Ако някой случайно има-да свирка.
                      Не мисли като човек!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X