Обява

Свий
Няма добавени обяви.

болт 2x25мм ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • болт 2x25мм ?

    Да знаете къде може да се продават такива болтчета - размер 2x25 / или по дълги - ще ги отрежа /


    / В Евроболт най-големия им е 2x20 проверил съм /
    Последно редактирано от kraz; 21-10-09, 18:00.

  • #2
    До: болт 2x25мм ?

    Никъде, това не е БДС, а ОН. Специална оптика, лазери, ...
    Гледах - нямам, свършили са се.
    Колко ти трябват, да хленча тия дни на колеги. Белким някой изрови от чекмеджетата.

    Коментар


    • #3
      До: болт 2x25мм ?

      В Стара Загора имаше в едно магазинче, но дали има още - не знам. Утре имам път нататък, да питам ли? И евентуално за какво количество става дума?
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        До: болт 2x25мм ?

        Провери ли на ъгъла на Раковски и Сливница специализиран магазин за болтове .Ако там нема в БАКЪРЕНА ФАБРИКА ДО УЧТЕХ ПРОМ срещу зареждането на кислород има друг магазин.ако не намериш ше търсим други не се отчайвай
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          До: болт 2x25мм ?

          около 10бр.
          на Раковски и Сливница е Евроболт където няма толкова дълги
          Ще проверя и в бакърена фабрика

          @tef4o питай ако имаш възможност

          Коментар


          • #6
            До: болт 2x25мм ?

            Ходих, поръчах (нямаха в наличност), идеята е утре да са при мен. Сега се сещам, че съм идиот и половина Можеше да попитам от къде ще ги носят...

            Както и да е, аз утре съм по задачи, но ако не си намерил до тогава, ще пратя накой да ги вземе и да ти ги прати. Само трябва да кажеш къде, на кого по какво, аз лично предпочитам Интерлогистика или Спиди напоследък.
            Ако си намериш - пиши или (ако е за утре) ми се обади, да не разкарвам човек. Телефона ми го има в профила.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X