Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Огъвки от стоманени тръби с правоъгЪлно сечение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Огъвки от стоманени тръби с правоъгЪлно сечение

    Трябват ми фабрично изработени огъвки от стоманени тръби с правоъгълно сечение (всякакви размери и дебелина) за изработване на рама за лекотоварен автомобил. В прикачения файл можете да видите с точност какво ми трябва.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Ясен; 06-07-09, 11:02. Причина: правопис

  • #2
    До: Огъвки от стоманени тръби с правоъгЪлно сечение

    1. Трудно
    2. Дори фабрично, поради спецификата на тоя вид профил, сгъвките не стават добри, особено ако диаметъра на сгъвката е малък. Погледни как са правени някои фабрични изделия от такива профили, и ще разбереш за какво говоря.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Огъвки от стоманени тръби с правоъгЪлно сечение

      Разбирам за какво ми говориш но принципно се интересувам изобщо изработват ли се поне подобни защото все пак това е груба рисунка и от каде мога да си закупял

      Коментар


      • #4
        До: Огъвки от стоманени тръби с правоъгЪлно сечение

        Според моя опит за единични бройки трябва да си иработиш здрав шаблон,да се въоръжиш с осижен,чук, тръбно рамо за конкретния профил и много търпение.Ако не стане от раз не се отчайвай. И аз да попитам-защо от затворен профил?Забелязал съм ,че шаситата се правят от студено огънат "П"профил(швелер).Може би за по-надеждна антикорозионна защита.

        Коментар


        • #5
          До: Огъвки от стоманени тръби с правоъгЪлно сечение

          Правят се огъвки и на плътно - има машини за целта. Лошото е, че хич не са евтини, а и ти искаш преливащи се радиуси, което пък трябва да се помисли от по-вещи колеги, аз не се сещам
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #6
            До: Огъвки от стоманени тръби с правоъгЪлно сечение

            Готови огънати профили не съм срещал на нашия пазар, иначе аз ги огъвам на "валяк" - машина с 3 въртящи се цилиндъра или, ако е голям ъгала - на ръка, цепиш от страната на сгъвката докато докараш ъгала, ако е по-голям направо вадиш парчета от него, оставяйки горната страна за водач и накрая заварка...
            VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
            SXS-Restorations 0886513079
            Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

            Коментар


            • #7
              До: Огъвки от стоманени тръби с правоъгЪлно сечение

              ако си мераклия ще ти дам някой размери на ролките за огъване на различни тръби ... имай обаче в предвит че дебелостенните тръби тоест от дебелина на стената 2мм нагоре е ..... голямо мъчение да се огънат ...
              LZ2GWN skype: parafoil252
              e-mail:vector3micron@abv.bg

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X