Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Месингова тръбичка 3мм от къде ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Месингова тръбичка 3мм от къде ?

    Търся месингова тръбичка с външен диаметър 3мм , в бриколаж и практикер имат 2 и 4мм много е тъпо да няма 3мм .Проверих в някои от складовете и пак няма
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

  • #2
    До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

    Месингова или медна? Колко?
    Изобщо казано, голямото находище на такива неща е на ул. "Нишава". Това е в Белите брези, по бул. България, към Витоша, вдясно, втория блок (май бл.11), пак вдясно.

    Коментар


    • #3
      До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      Търся месингова тръбичка с външен диаметър 3мм , в бриколаж и практикер имат 2 и 4мм много е тъпо да няма 3мм .Проверих в някои от складовете и пак няма
      Такъв е сигурно стандарта на продуктите , ползващи такива тръбички .
      Ако 4 мм тръбичка е с по-дебела стена - иди на стругар да свали една стружка 0,5 и си готов.
      За какво се ползва точно 3 мм , ако не е тайна ( просто любопитство ) ?

      Коментар


      • #4
        До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

        Ще я използвам за нещо , извън стандартните приложения и понеже е един вид производство няма да ми трябва еднократно , но за сметка на това количествата са малки и няколко метра може да ми стигнат и за година .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • #5
          До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Месингова или медна? Колко?
          Изобщо казано, голямото находище на такива неща е на ул. "Нишава". Това е в Белите брези, по бул. България, към Витоша, вдясно, втория блок (май бл.11), пак вдясно.
          Имаш ли им някакъв телефон или име на фирмата да ги търся в нета понеже не ми се разкарва до София , за да разбера че нямат .
          Предпочитам месингова от твърд месинг , но в краен случай каквото има .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #6
            До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
            Имаш ли им някакъв телефон или име на фирмата да ги търся в нета понеже не ми се разкарва до София , за да разбера че нямат .
            Предпочитам месингова от твърд месинг , но в краен случай каквото има .
            Пропуснах , че си от Пловдив . Извинения!
            Ако тръгнеш към Митницата - за ориентир - този булевард. Кукленско шосе ( сега ми подсказаха ).
            1. Трябва да обърнеш посоката и да се движеш към града.
            Някъде в дясно , в една пресечка ще видиш склад за цветни метали .
            Много са заредени и ... цени на вносители.
            2. Рогошко шосе - след моста на Мебелната фабрика посока Рогош има склад на "Анастасов " или " Атанасов " в дясно ще ти се падне.
            Там ако не намериш - няма смисъл да търсиш другаде.
            Това са търговците на едро с Цветни метали и всички зареждат от тях .
            Успех в търсенето .

            Ако тръбичките са с дължина до около 150 мм стругар може да ги направи от плътен месинг . И зависи дали ще ги огъваш много .

            Коментар


            • #7
              До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

              Колко трябва да са дълги, защото ако е на малки парчета, става от пълнители за химикалки.

              Коментар


              • #8
                До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

                Да не би да говориш за склада на Ангел Стоилов ? В този на кукленско проверих и няма дори тези, които ги има в Бриколаж при Ангел нямат според номенклатурата от фала , който им е качен на сайта . За пълнители може и да стане понеже ми трябват къси парчета, но е тъпо да цедя мастилото и да ги мия .
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • #9
                  До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

                  Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  Да не би да говориш за склада на Ангел Стоилов ? В този на кукленско проверих и няма дори тези, които ги има в Бриколаж при Ангел нямат според номенклатурата от фала , който им е качен на сайта . За пълнители може и да стане понеже ми трябват къси парчета, но е тъпо да цедя мастилото и да ги мия .
                  Явно ще си ги правиш сам - стругар ! Има няколко в Пловдив работещи .
                  Иначе сега като стоплям за какъв размер говорим - има такъв размер игли за спринцовки , но не са месинг . Дали ще ти свършат работа ?...

                  И да - за А.Стоилов говоря .... жалко , че няма там !

                  Коментар


                  • #10
                    До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

                    Взимах преди време месингови тръби/с доста по-голям диаметър/ за някакви втулки ако не се лъжа, но нещо не мога да зацепя точно къде. Все пак съм почти сигурен, че беше някъде на 6ти септември преди Бриколажа от дясната страна на булеварда. Проверявах и при Ангел Стоилов, но тия май бяха други. Предлагам ти да провериш в бившите "Пишещи машини", което е точно под моста на Асеновградско шосе, преди да се качиш на моста/ако идваш от Пловдив/ завиваш надясно, което те води под моста от другата страна. Там има разни фирми и стругари. Едва ли ще имат точно тоя размер, но пък може да те насочат или да ти направят. Преди време там направиха една сравнително кофти част за помпа на камион. Мога да ти дам и телефон на единия човек, който ми е вършил доста работа, но освен тяхната фирма има още поне 2-3 долу, така че се разходи до там и си сподели болката.
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                    Коментар


                    • #11
                      До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

                      Аз стругари си имам няколко , но не е там работата то със стругар всеки може не искам да ги карам да правят нещо , което съм убеден че го има някъде и то за стотинки . Взех една капилярка за хладилник но при нея май вътрешния диаметър ще се окаже малък .
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • #12
                        До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        Търся месингова тръбичка с външен диаметър 3мм , в бриколаж и практикер имат 2 и 4мм много е тъпо да няма 3мм .Проверих в някои от складовете и пак няма
                        Я се пробвай тука:
                        моб: 0887 202 790
                        e-mail: istra_lux_plovdiv@abv.bg
                        Преди да забогатеят много, купувах там такива неща. Централния им склад е в Своге, а май колегата Стефан ти е посочил Софийския им магазин ако не греша.
                        LZ1AIV

                        Коментар


                        • #13
                          До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

                          Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                          Я се пробвай тука:
                          моб: 0887 202 790
                          e-mail: istra_lux_plovdiv@abv.bg
                          Преди да забогатеят много, купувах там такива неща. Централния им склад е в Своге, а май колегата Стефан ти е посочил Софийския им магазин ако не греша.
                          Нямат най-малката е Ф12 .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • #14
                            До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

                            Като па толкова нема, направи си детайла с тръба от друг метал, стига конструкцията да позволява, след това никелирай и месинговай или позлатявай. Ако го решиш, питай на лично.
                            LZ1AIV

                            Коментар


                            • #15
                              До: Месингова тръбичка 3мм от къде ?

                              върха на антените май е 3мм. и са май месингови.
                              другия вариант е както те посъветваха колегите 4мм и стругаря да отнеме малко,но не съм сигурен,че ще може на голям струг,защото в центъра ще я изкриви.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X