Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си залепя лодката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да си залепя лодката

    Колеги трябва ми съвет как да залепим балоните на надувна лодка Селва.И двата задни балона при оригиналните снадки се разлепиха и лодката едва не потъна.Добре,че сме на река и брега е близкоЛодката е с твърдо дъно по нашия край им викат "Зодиак" ама то и Кусто така ги наричаше ,че може и да е правилно.Стига съм писал глупости ами помагаите защото сезона почна.
    Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
    "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

  • #2
    До: Как да си залепя лодката

    Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
    Колеги трябва ми съвет как да залепим балоните на надувна лодка Селва.И двата задни балона при оригиналните снадки се разлепиха и лодката едва не потъна.Добре,че сме на река и брега е близкоЛодката е с твърдо дъно по нашия край им викат "Зодиак" ама то и Кусто така ги наричаше ,че може и да е правилно.Стига съм писал глупости ами помагаите защото сезона почна.
    Зодиака е Мерцедеса при надувните. Дава име. Като Делко, Бендикс и Ксерокс. Селвата също не е от лошите. На колко години е? Да не стане тук го лепим, там се пука?
    За лепене съм използвал завод "Зебра" кв. Курило в София. Ама това последно преди 5 години. Става въпрос за гумена материя не за ПВЦ. ПВЦ-то само с двукомпонентно лепило за него си. Та уточни за какво иде реч, а ако пуснеш и кадро ще е добре.

    Коментар


    • #3
      До: Как да си залепя лодката

      Selva доколкото знам имат официален вносител обади се и питай както лепило да си купиш за ремонт - не става със всяко двукомпонентно лепило - един приятел се занимаваше и го поръчваше от Германия - ако имаш някакви въпроси относно самия ремонт казвай ще го питам.
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • #4
        До: Как да си залепя лодката

        http://balkanboats.com/ за Селва

        Коментар


        • #5
          До: Как да си залепя лодката

          Благодаря ви много, започвам да действам.Все пак някой ако знае майстор или работилница, където да лепят такива лодки - да пише.
          Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
          "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

          Коментар


          • #6
            До: Как да си залепя лодката

            Намери Елена тук и пусни ЛС,
            тя е вносителя на Selva.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X