Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Профилни тръби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Профилни тръби

    Предстои ми да си купя около 500кг. профилни тръби различни размери: 50/50/2; 30/30/2 и други. Въпросът ми е, ако някой знае от къде мога да си купя по-евтино във Варна да даде акъл.

  • #2
    До: Профилни тръби

    Във варна има много но в аксакво има фирма (------), там мисля че е по евтино.

    Коментар


    • #3
      До: Профилни тръби

      Това не е кой-знай колко желязо, мисля, че повече от 5% няма да ти паднат, но в подобни случай се иска, оферта и се гледа и какво е желязото, съобразено спрямо, това което ще правиш с него...
      VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
      SXS-Restorations 0886513079
      Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

      Коментар


      • #4
        До: Профилни тръби

        като работих в една фирма преди няколко седмици,боядисвах тръби/профили/,с различни размери от 50х50х2 до 200х200х5.та профилите бяха на кангали по 500 и 1000кг. правени по поръчка на изгодна цена,мисля,че на етикета пишеше Словения,но за по сигурно ще проверя.ако те интересува да попитам собственика за номер?

        Коментар


        • #5
          До: Профилни тръби

          Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
          като работих в една фирма преди няколко седмици,боядисвах тръби/профили/,с различни размери от 50х50х2 до 200х200х5.та профилите бяха на кангали по 500 и 1000кг. правени по поръчка на изгодна цена,мисля,че на етикета пишеше Словения,но за по сигурно ще проверя.ако те интересува да попитам собственика за номер?
          Темата е от Април, та човека сигурно вече е забравил, ама на мен ми стана интересно как ги развивахте от кангалите?

          Коментар


          • #6
            До: Профилни тръби

            Някой да има идея колко струва килограм алуминий обработен в подобни профили. Питането е по-скоро за порядък, а не за точна цена
            LZ1DWW

            Коментар


            • #7
              До: Профилни тръби

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Темата е от Април, та човека сигурно вече е забравил, ама на мен ми стана интересно как ги развивахте от кангалите?
              ами незнам дали им се вика кангал,ама по 60тръби наредени и хванати със стоманени ленти,режеме лентите и вземаме тръби.

              Коментар


              • #8
                До: Профилни тръби

                Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                ами незнам дали им се вика кангал,ама по 60тръби наредени и хванати със стоманени ленти,режеме лентите и вземаме тръби.
                На така завързаните неща названието им е пачка.
                Кангалите са за кабели или арматурни железа до 10мм.които могат да се огъват.Може да са навити на макара или без нея.

                Коментар


                • #9
                  До: Профилни тръби

                  както кажеш,не им знам имената но тръбите бяха доста добро качество,само една беше леко дефектна-разцепена по шева,изобщо фирмата пазарува от тази фабрика,купуват всякакви работи-газови тръби,шевни ,безшевни,профили,железа и каквото се сетиш,имат си усигурен транспорт-нещата идват по влак,до гара Плевен където се товарят и докарват.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Профилни тръби

                    какъв материал е подходящ за направа на експедиционен багажник - желязо, стомана, алуминии или друга сплав? интересуват ме и откъде могат да се намерят подобни материали около пловдив... че хабер си нямам от такива неща. Може би на белканто?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Профилни тръби

                      За направа на багажни са подходящи тръби, произведени от различни сплави и в никакъв случай от чисти метали (стоманата е сплав на желязото). Подходящи са и някои алуминиеви сплави, но те са скъпи и трудно се заваряват в домашни условия.
                      Ако ще си правите багажника сам, то най-добре ползвайте тънкостенни, нисковъглеродни, стоманени тръби. Достъпни, евтини и лесни за заваряване...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Профилни тръби

                        не баш сам, но аз трябва да осигуря материалите.
                        По железарии или специализирани фирми да търся?

                        Тези тръби с електрожен или CO е добре да се заваряват?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Профилни тръби

                          Първоначално публикуван от dreado Преглед на мнение
                          не баш сам, но аз трябва да осигуря материалите.
                          По железарии или специализирани фирми да търся?

                          Тези тръби с електрожен или CO е добре да се заваряват?
                          Taка като гледам - има вероятност да го правиш два пъти.
                          На железара и заварчика ще му носиш тръби и ще му казваш как да ги заварява! Ами ако няма необходимия инструмент да ги огъне?
                          Виж профилите. Тънкостенната тръба иска ролкова машина. Парнаджийската тръба може с обикновен хидравличен тръбогиб, ама тежи. Виж и другия ъгъл. С какво се заварява и кога е дълга и широка и има цял раздел. Профилите се продават ... в складове за профили.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Профилни тръби

                            Андро, той ако го направи от втория път, ще е постижение...
                            Между другото, квадратните тръби също се гънат добре, но на ролки, както и тънкостенните кръгли...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Профилни тръби

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Андро, той ако го направи от втория път, ще е постижение... ...
                              Ако не си много упорит, втория път хващаш някой който знае и може и не иска ъкъл и материали.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X