Обява

Свий
Няма добавени обяви.

и аз не знам какво ми трябва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • и аз не знам какво ми трябва

    Колеги трябва ми някаква ламарина или мрежа, за предна маска, да не е много ситна но не и много едра, виждал съм най-различни дупчести ламарини но в троян няма
    Някой може ли да помогне
    ще съм благодарен
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

  • #2
    До: и аз не знам какво ми трябва

    Първоначално публикуван от Камен Калчев Преглед на мнение
    Колеги трябва ми някаква ламарина или мрежа, за предна маска, да не е много ситна но не и много едра, виждал съм най-различни дупчести ламарини но в троян няма
    Някой може ли да помогне
    ще съм благодарен
    Виждал съм такива в Бриколаж и Практикер. Ама са доста скъпи - от 20 до към 60-70 лева за лист 100 х 50 см (приблизително)...

    Коментар


    • #3
      До: и аз не знам какво ми трябва

      търсих няма, има само някакви алуминиеви които са като фолио само от вятър ще се сгънат
      Последно редактирано от Ясен; 08-09-08, 21:46. Причина: згънат...
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #4
        До: и аз не знам какво ми трябва

        Ако те интересува това, за което става дума по-горе, и се връзва с факта, че ще съм в Рибарица на 21-22-23 септември, драсни едно ЛС, за да ти кажа , какво къде има и на какви цени във Филибето и ако върши работа - да ти купя , каквото трябва
        0889 300 455 Венелин съм

        Коментар


        • #5
          До: и аз не знам какво ми трябва

          На Бистришко шосе там къде продават пластмасовите тръби отгоре в склада има всякакви мрежи .Не може да го подминеш има много тръби ше ги видиш .Поздрави
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #6
            До: и аз не знам какво ми трябва

            Има една верига магазини за "пернишки тунинг" Автомания. Там има много подходяща мрежа, черна на ромбчета. Един комшия си сложи такава на въздухозаборниците на бронята, за да не се задръства радиатора с мушички - работи.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #7
              До: и аз не знам какво ми трябва

              Имам такава стоманена на ромбчета. Води се перфорирана ламарина отворите са около 3мм а дебелината около 1мм. Режа го с ракетата. Недостатък е, че ръждясва ако не се обработи. Листа е 2 м2. Ако искаш ще ти отрежа малко щото е скъп и не си заслужава да купуваш цял. Мисля, че дадох 75-76 лв за него, но ще проверя точно ако трябва. Ако решиш пиши колко ти трябва.
              Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

              Коментар


              • #8
                До: и аз не знам какво ми трябва

                Мбежи с различна шарка и вид и от различни материали, има в железарията към склада за железа на "Миланов и син".Размерите са различни, а и цените не са главорезни.
                Пускам линк заради картата, в ценовата им листа мрежите ги няма!
                http://milanovisin.com/?page=7
                Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X