Обява

Свий
Няма добавени обяви.

от къде мога да закупя феродов лист

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • от къде мога да закупя феродов лист

    Здравейте колеги . На един познат баща му се е хванал да оправя една стара фреза и дотук всичко е готово. Остана и един единствен проблем със спирачките. Не можем да намерим накладки а той навремето сам си е лепил на ладата. Та стигна до извода , че ще му е най изгодно да си купи един лист феродо с дебелина 6мм и да си ги лепи сам . В интернет доста четох и като варианти намерих само фирма СИБИЛ и някакъв завод за феродови изделия в Брезник . Тези на сибил са с много високо качество използвали се за машини , кранове .... и т.н и съответно цената е 270лв с ДДС . В Бургас на едно място лепят феродо ама за двете колела иска 25лв . Направих се на луд и го попитах дали не продава феродо. Та той ми отговори , че не продава, но ми показа един лист феродо може би около 0.5кв.м и каза , че го купува за 40лв. Та въпроса ми е от къде мога да закупя такова феродо за спирачки на прилична цена?

  • #2
    От: от къде мога да закупя феродов лист

    Темата е за затваряне. Днес минах през един магазин в Бургас за авточасти продавах навремето за руски автомобили най-вече. Предложиха ми феродо за челюсти и феродо за права накладка. Правото , което ни трябваше е 2.50лв а размерите са му 5х50х250мм. Ако на някой му трябва да пише на лични ще помагам

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X