Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колена откъде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колена откъде

    Здравейте откъде в Пловдив да си купя 8 бр. 90 градуса колена от черно желязо Фи 20 дебелина 1-2 мм..
    В Ангел Стоилов казаха че нямат...!
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

  • #2
    От: Колена откъде

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Здравейте откъде в Пловдив да си купя 8 бр. 90 градуса колена от черно желязо Фи 20 дебелина 1-2 мм..
    В Ангел Стоилов казаха че нямат...!
    Да си от Казанлък да те пратя директно при Станчо Влахов,ама в Пловдив де да знам? Няма начин във всяка що годе железария където продават параджииски неща да няма!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #3
      От: Колена откъде

      Аааа В Понеделник цял ден съм в Казанлък на центъра там до магазина с виното срещу германос в пресечката с автомивката........давай ул. и номер за гпс-то баси късмета...! Ще черпя....
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Колена откъде

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Аааа В Понеделник цял ден съм в Казанлък на центъра там до магазина с виното срещу германос в пресечката с автомивката........давай ул. и номер за гпс-то баси късмета...! Ще черпя....
        Ухааа кеф! Всеки ден не пада тъи лесно чрепня!!!
        Под надлеза се намира цеха на Гергана Флахова-метали,които и да попиташ ще те упъти!!! А може и Чичати Фър 0898496853 Успех а за чрепнята по добре ми купи костюм - по ще си на кяр
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • #5
          От: Колена откъде

          Колега,провери в интерметал ако има при вас.Аз утре ще видя в работата ,ама ме съмнява да има толкова малки.При нас сме на стандарт-1/2 до 4цола. тръбен.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X