Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стъпки при боядисване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стъпки при боядисване

    С моя 24л компресор за къде.... тази макита е 1.3 кг ...

    Коментар


    • От: Стъпки при боядисване

      Няма ли някой с подобен ексцентрик да шлайфа фарове да каже дали става ...

      Коментар


      • От: Стъпки при боядисване

        Първоначално публикуван от yanko Преглед на мнение
        Няма ли някой с подобен ексцентрик да шлайфа фарове да каже дали става ...
        Познавам човек,който си е купил такъв само за фарове и според него-става.На мен ми се струва,че ще е по-неудобна за шлайфане на цяла кола.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • От: Стъпки при боядисване

          Първоначално публикуван от yanko Преглед на мнение
          Няма ли някой с подобен ексцентрик да шлайфа фарове да каже дали става ...
          Само с такава работя. Пневматична. И не само за фарове.
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • От: Стъпки при боядисване

            Така и така сме отворили приказка за фаровете та да попитам и аз - някой да лакира фаровете вместо да ги полира? Вчера видях Астра с лакирани преди година фарове, които изглеждаха като току що монтирани! Човекът каза, че работата е свършена за два дена със сваляне на фаровете и съоветно бронята. Цената била "приемлива" и напълно се оправдавала в дългосрочен план.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Стъпки при боядисване

              Във фолцваген форума има един човек който полира и лепи с 3м прозрачно фолио,скоро мисля да му стана клиент,доста положителни мнения има за него
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Стъпки при боядисване

                Имам питане, нова съм във форума и може би бъркам , но ми трябва майсторза опъване на няколко вдлъбнатини по вратите, ще съм благодарна ако ме насочите.

                Коментар


                • От: Стъпки при боядисване

                  Първоначално публикуван от anishka Преглед на мнение
                  Имам питане, нова съм във форума и може би бъркам , но ми трябва майсторза опъване на няколко вдлъбнатини по вратите, ще съм благодарна ако ме насочите.
                  Към новодошлите първо "хранене" (прилагателни и глаголи комбинирани по подходящ начин в изречение)......
                  .....после пиши в коя част на света ти трябва "майстора" който опъва
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: Стъпки при боядисване

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:119.3 КБ
ID:5678411Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:53.4 КБ
ID:5678412Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:71.6 КБ
ID:5678413Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:64.0 КБ
ID:5678414Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.jpg
Прегледи:1
Размер:119.9 КБ
ID:5678415Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15.jpg
Прегледи:1
Размер:96.7 КБ
ID:5678416

                    Като за първи по сериозен детайл се получи доста добре.
                    Щприц кита на МИПА за първи път го ползвам, но доста ми хареса как се разлива и после колко добре се търка

                    Коментар


                    • От: Стъпки при боядисване

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05935.jpg
Прегледи:1
Размер:84.3 КБ
ID:5678424Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05941.jpg
Прегледи:1
Размер:79.7 КБ
ID:5678425Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05943.jpg
Прегледи:1
Размер:74.5 КБ
ID:5678426Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05933.jpg
Прегледи:1
Размер:54.2 КБ
ID:5678427Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05952.jpg
Прегледи:1
Размер:78.0 КБ
ID:5678428Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11665605_1009920315707325_542235550033841353_n.jpg
Прегледи:1
Размер:48.2 КБ
ID:5678429
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: Стъпки при боядисване

                        Първоначално публикуван от dovizioso Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]822213[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]822214[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]822215[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]822216[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]822217[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]822218[/ATTACH]

                        Като за първи по сериозен детайл се получи доста добре.
                        Щприц кита на МИПА за първи път го ползвам, но доста ми хареса как се разлива и после колко добре се търка
                        Не искам да те разочаровам, но за качеството на материалите, ако приемем, че технологията е спазена на 100%, ще можеш да говориш след 3-4 месеца. Освен това, от показаните снимки, ми се струва, че не си си дал зор да занулиш шприца до границите на обработвания участък и шанса да се очертаят петната е огромен.

                        П.П. А бре Борко, що лепиш пистолет за 1 000 лева с тиксо !?
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Стъпки при боядисване

                          Това му е предпазната капачка на дюзата.

                          Коментар


                          • От: Стъпки при боядисване

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            П.П. А бре Борко, що лепиш пистолет за 1 000 лева с тиксо !?
                            На снимката съм със старата Sagola , която не я давам за нищо.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: Стъпки при боядисване

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Не искам да те разочаровам, но за качеството на материалите, ако приемем, че технологията е спазена на 100%, ще можеш да говориш след 3-4 месеца. Освен това, от показаните снимки, ми се струва, че не си си дал зор да занулиш шприца до границите на обработвания участък и шанса да се очертаят петната е огромен.
                              Зануляването можеш да го усетиш само на ръка . Петно може да излезе защото цвета на шприца е много далече от основния цвят .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Стъпки при боядисване

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Зануляването можеш да го усетиш само на ръка . Петно може да излезе защото цвета на шприца е много далече от основния цвят .
                                Ама чети всичко де! Писал съм "ми се струва" . А аз се почудих защо не е пръснат с шприц целия капак независимо от цвета. Понякога икономията вреди.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X