Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще ръждяса ли градушков автомобил?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще ръждяса ли градушков автомобил?

    Здравейте, ще ръждяса ли градушков автомобил накойто ламарините от градушката са подбити капаци, тавани, багажници, общо взето целия от горната му част, отпред посредата и отзад, багажници брони всичко...

    Най вече металните елементи който са капак, багажник, таван и т.н...

    някъде пишат,че ще ръждяса други казват,че не имали някой запознат да каже по темата моля ви.


  • #2
    Имам приятел с градушков Сивик, 98-ми набор. Няма здрав детайл по нея, всичко е вдлъбнато. От софийската градушка преди вече не помня, 6-7 поне години. Всичко по тая кола е леш от ръжда отдолу, по ламарините горе няма нищо. Стои навън.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      То отгоре не гние, щото водата се оттича и съхне бързо.
      Може да ръждяса само, ако има подбито покрай уплътнения или други детайли, където да се задържа водата.
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • #4
        Според мен - зависи от набитото.
        Ако е просто вдлъбнато без да е наранена боята (повечето са такива) нищо му няма.

        Коментар


        • #5
          Около мен се подвизава един автомобил пострадал от голямата градушка в София преди години. Не е оправян. Целият е на вдлъбнатини. Прилича на... на нищо не прилича.
          Още не е ръждясал на подбитите места. Може би с изключение на едно място на колонка или края на покрива където детайлът е огънат под ъгъл 90 градуса и боята се е спукала от деформацията на тенекето.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #6
            При мен пък се подвизава едно Сузуки Суифт, което не си знае годините и километрите и е бито от две големи градушки . Вече няма вежди и прагове, но таван, капаци и врати са без грам ръжда..
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X