Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка на пластмасов панел, къде???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изработка на пластмасов панел, къде???

    Някой може ли да ми каже фирма в София, където могат да ми изработят преден панел за едно устройство от пластмаса с размерите на автокасетофон?
    ZJ'96 5.2

  • #2
    Да ти го изрежат и пробият - коя да е немощна лазерна резачка. Да му нарисуват нещо - на друг лазер, например на 8-ми километър, в БАН.

    Коментар


    • #3
      Цяла кутия ли е, или само преден панел на един дин, за монтиране на място на касетофон в кола?
      Ако е второто виж при disem, той може да ти намери, ако е просто кутия виж в Конрад, там има всякакви кутии за самоделни устройства.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        ...

        Първоначално публикуван от quadra
        Цяла кутия ли е, или само преден панел на един дин, за монтиране на място на касетофон в кола?
        Ако е второто виж при disem, той може да ти намери, ако е просто кутия виж в Конрад, там има всякакви кутии за самоделни устройства.
        Само за предния панел е - за сега 1 дин. Тялото е метално, там вече намерихме кой да го направи.

        Къде мога да намеря disem?
        ZJ'96 5.2

        Коментар


        • #5
          Напиши му лично съобщение, сервиза е до моста Чавдар в Подуяне.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X