Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

    Моля!

  • #2
    До: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

    Ба@@му и въпрос...има и в района на Люлин (на Запад), и в с.Лозен на Изток, в темата "ретро" някой спомена и Казичене....кажи какво, къде ...пък ще измислим
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

      Моята Варшава я изчистихме в Казичене. Стана изключително бързо, хората работят хубаво, при желание на клиента грундират с грунд пф-02 (аз държах на двукомпоненен и за това я пръснах отделно). Материал за обдухването - медна шлака.
      Кажи какво ще обработваш, че ако е от тънка ламарина резултата може и да не ти хареса особено...

      п.п. В Лозен е бая скъпичко, нещо към 2 бона за купе искаха преди около 1 година.
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • #4
        До: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

        Аз съм полесен, става дума за рамка за колелото. Ама нещо не мога да открия такъв сервиз.

        Коментар


        • #5
          До: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          Ама нещо не мога да открия такъв сервиз.
          След околовръстното към Калотина на разклона за Банкя в ляво и на 50м пак в ляво
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            До: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

            Благодаря, в събота ще отида до там за да се договоря.

            Коментар


            • #7
              До: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

              Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
              Моята Варшава я изчистихме в Казичене. Стана изключително бързо, хората работят хубаво, при желание на клиента грундират с грунд пф-02 (аз държах на двукомпоненен и за това я пръснах отделно). Материал за обдухването - медна шлака.
              Кажи какво ще обработваш, че ако е от тънка ламарина резултата може и да не ти хареса особено...

              п.п. В Лозен е бая скъпичко, нещо към 2 бона за купе искаха преди около 1 година.
              Здравей!

              Къде в Казичене има песъкоструй, че аз съм от там, а не знам и ми трябва.
              Последно редактирано от giorgio; 05-06-09, 08:46.

              Коментар


              • #8
                От: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

                Да повдигна въпроса, че темата е стараи трябва малко актуална информация. Скоро някой ползвал ли е пясъкоструйка,че ми трябва за едни алуминиеви джанти в София ? Също и ако правят и прахово боядисване още по- добре.

                Коментар


                • #9
                  От: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

                  Това дето е написал Дядо Владо по нагоре работи още, миналата година ги ползвах, основно с джанти се занимават и ги боядисват прахово
                  ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                  Коментар


                  • #10
                    От: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

                    Дайте някакви кординати на тези който е казал дядо Владо, че там не ми е много познат района.
                    Телефон ако може е добре дошло.
                    Последно редактирано от snowblind; 30-01-14, 14:44.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

                      На гара Искър в сградата на асансьорният завод има фирма имат и прахово и пясъкоструй и лазер и какво се сетиш още.Цени ...приемливи

                      Коментар


                      • #12
                        От: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

                        Благодаря за информацията ! Ще е полезно и за други колеги за в бъдеще.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Колеги, дайте адреса за пясъкоструйка в София?

                          Знаете ли пясъкоструй, където извършват частично чистене на шаси? Колата е W124 купе. Засегнатия участък от ръжда не е голям, около задния мост е, може би около 2 кв. метра общо.Водих я на тенекеджия, чието име няма да споменавам засега. Няколко човека от форума са доволни, но при моята кола той само замаза нещата с шагрен и смени един панел.
                          Искам да я изчистя с пясък, за да стане добре. Но е много трудно да организирам сваляне на задния мост, тръби и тн. Още повече пък да оголя цялото купе. Та търся пясъкоструй, където може да я изчистят било то на подемник или канал.
                          Последно редактирано от rpenev; 13-02-14, 15:43.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X