Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет за антикорозионно покритие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за съвет за антикорозионно покритие

    Моля да ме посъветвате как да обработя рамата на пикапа срещу корозия. Свалих му каросерията за да осъществя запланувания боди-лифт и я измих с водоструйка. Сега какво да правя? Ръждопреобразувател? Давайте акъл! Между другото, някой да знае откъде да си намеря хокейни шайби? Американците се кълнат, че това били най-добрите подложки за боди-лифта.

  • #2
    Севи привет! Тук имаше една дълга тема, Дини май беше питал за същото (антикора) виж в търсачката. Последно кой пикап разглоби, кафявия или лилавия?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3




      Коментар


      • #4
        и аз писах тема има и други.

        успех с проекта.

        инак протекта е най-ефтиното.

        Коментар


        • #5
          Само не се лъжете с Протекта, не върши работа. Всяка година се налага да я пренамазваш. Просто не става. Добре държи само на малко ръжда. Като има повече пробива отдолу. Като няма съвсем не се държи и пада на люспи... Никога не знаеш какво ще стане като го намажеш... По-добре нещо качествено.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Абе сигурно аз съм прост, ама не намирам нищо Дайте линкове!

            Коментар


            • #7
              http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...F2%E5%EA%F2%E0

              Коментар


              • #8
                http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...F2%E5%EA%F2%E0
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  най-компетентни мисля са братя Петрови, това са го правили вече много пъти, имат опит и познание както на пазара, така и на технологията ...

                  Коментар


                  • #10
                    Ами ще се радвам и те да дадат съвет. То важно е не само самото покритие, но и технологията!
                    За хокейни шайби нищо не казвате!

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от disem
                      За хокейни шайби нищо не казвате!
                      Мисля, че съм виждал такива шайби в по-скъпите спортни магазини! А ако много го закъсаш, имам една приятелка, която играе хокей - ще измислим нещо!
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #12
                        Ще ти потърся един телефон да се обадиш и да провериш дали ще ти намери човека.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X