Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хромиране - какво, как и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хромиране - какво, как и къде

    Хромирал съм 8 кормилни рейки от Форд понеже покритието им беше нарушено.Първо се остъргва с 1мм в диаметър после 0,8 мм покритие хром и след това шлайф и си идват на оргиналния размер.До колкото си спомням електролита е нещо като каша от дървени пилки и около 24 часа е времето за галванизация.За шлицовата двойка на карданите няма как да се постигне размер само с галванизация,а за шлайф на шлиците след хромиране ........Според мен този възел (шлицовата двойка )е по лесно да се смени и става добре.Американските са направени с пласмасово покритие което е износоустойчиво и поглъща шума
    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
    BJ42 04 1982
    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
    LZ 2 BHB

    Коментар


    • #17
      До: Хромиране - какво, как и къде

      в стара загора знам местенце човекът работи в гаража си след работно време, много добре работи малко бавно но качествено това е тел.0893376761

      Коментар


      • #18
        От: До: Хромиране - какво, как и къде

        Темата е малко стара...но някой може ли да ме насочи къде в София могат да ми хромират(никелират) едни халогенни

        Коментар


        • #19
          От: Хромиране - какво, как и къде

          имаше един сервиз нейде из орландовци - кам моторс дизайн или нещо от сорта.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #20
            От: До: Хромиране - какво, как и къде

            Първоначално публикуван от 1van0v Преглед на мнение
            Темата е малко стара...но някой може ли да ме насочи къде в София могат да ми хромират(никелират) едни халогенни
            В квартал Бенковски има едни юнаци, на ул. Оралица 31 хромират никелират помедняват и каквото се сетиш тел. 0887799837
            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

            Коментар


            • #21
              От: Хромиране - какво, как и къде

              Здравейте ,и благодаря предварително ,понеже ще се захващам с реставрацията на Вартбург 312 делукс ,а там има доста части за хромиране,колко горе долу излиза хромирането примерно предна или задна броня,да се подготвя психически .
              Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

              Коментар


              • #22
                От: Хромиране - какво, как и къде

                10 лв/дм2.
                Подготви се финансово

                Коментар


                • #23
                  От: До: Хромиране - какво, как и къде

                  Здравей Марин, тези "юнаци от ул. Оралица 31" не ги препоръчвам на никого. Работят изключително немърливо и отношението им към клиента е меко казано страшно арогантно. Не си струва да се губи и минута с тези хора. До такава степен аматьорско поведение рядко се среща и според мен трябва да се наказва.
                  JEEP фен!

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Хромиране - какво, как и къде

                    Първоначално публикуван от Teacher Преглед на мнение
                    Здравей Марин, тези "юнаци от ул. Оралица 31" не ги препоръчвам на никого. Работят изключително немърливо и отношението им към клиента е меко казано страшно арогантно. Не си струва да се губи и минута с тези хора. До такава степен аматьорско поведение рядко се среща и според мен трябва да се наказва.
                    Ами щом не си доволен сигурно има защо, на мен ми свършиха работа и не съм имал проблеми. Трябваше ми полагане на твърд хром и го направиха
                    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: Хромиране - какво, как и къде

                      Първоначално публикуван от Teacher Преглед на мнение
                      Здравей Марин, тези "юнаци от ул. Оралица 31" не ги препоръчвам на никого. Работят изключително немърливо и отношението им към клиента е меко казано страшно арогантно. Не си струва да се губи и минута с тези хора. До такава степен аматьорско поведение рядко се среща и според мен трябва да се наказва.
                      +1 Още по телефона ме изгубиха и даже не стигнах до тях,въпреки че заслужават да им се метне един бой!
                      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Хромиране - какво, как и къде

                        Днес си взех детайлите от там (Теопаст, Оралица 31) - 3 детайла от стомана 40X за черен цинк (поцинковане с черно пасивиране накрая). На места черния го няма никакъв, на места прозира, на места детайлите бяка на оксидни точици върху цинка. Иначе е евтино и бързо - явно на това наблягат. На всичкото отгоре ми каза че това покритие трябва да го и лакирам. Е ако ще ги лакирам, за чий ми е поцинкованете?

                        Преди време носих едни подложки за шарнири, за бял цинк. На места имаше мехурчета непоцинковано.

                        За втори път се заричам че няма повече да стъпя, и май ще е последен. Пусто другите са ми далече - чак 7-ми километър, а и там е някакво си ЕТ, с някакъв си телефон - ни страница, ни дявол. Из провинцията гледам има доста, и поне на пръв поглед изглеждат добре. Ама пък ще се чака повече. Виждал съм поцинковано на 7-и километър - еми безупречно е, за разлика от Теопаст.

                        По темата - за хромиране/никелиране някой пробвал ли е Хром-дизайн? Това е някъде около оптикомеханичния завод май. На сайта си разправят че имали многослойна технология с висока корозионна устойчивост след това.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Хромиране - какво, как и къде

                          Пробвани са-хромираха ни една декоративна кула... лющи се.Владимиров освен това не търпи критики, държи се лошо с клиентите.
                          За ЕТ-то на седми км (Алекс-2006) мога само добри думи да кажа.И като отношение и като качество на работата.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Хромиране - какво, как и къде

                            Ъъъ, на 7-и километър ЕТ-то, което намирам е ЕТ "Е И В - ЕЛЕНА ВАСИЛЕВА", 3-ти корпус. Алекс-2006 ООД е в 4-ти корпус. Бах, ся къде да ходя другия път?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Хромиране - какво, как и къде

                              И аз стигнах до извода,че на 7-ми километър е най-добре! Поне като отношение! Човекът го хванах на зъболекарският стол и ми вдигна,каза че ще се обади след малко и го направи! В крайна сметка прояви интерес и се държа добре,просто нямам това време да изчакам до другата седмица,за да получа отговор и ще опитам един вариант,който ако се получи ще споделя.
                              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Хромиране - какво, как и къде

                                Спарки, ние ползваме Алекс 2006 ООД.Моя е грешката, че ги обърках и обявих за ЕТ.Другите сме ползвали един път, но на Алекс работата повече ни харесва.Ето едни снимки на малко служебни работи, това е бял цинк:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:036340153-big.jpg
Прегледи:1
Размер:162.0 КБ
ID:5694098Натиснете снимката за да я уголемите

Име:036340154-big.jpg
Прегледи:1
Размер:85.0 КБ
ID:5694099Натиснете снимката за да я уголемите

Име:036340155-big.jpg
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5694100

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X