Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покритие за шасито

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покритие за шасито

    каква боя или нещо по здраво да нанеса, има няколко ръждясали места които ще обработим но за корабна боя не ми се ходи до морето, нещо което може да се намери по магазините

  • #2
    За сега не съм чул за по адекватен варянт, но може и да има.

    http://htftp.offroad-bulgaria.com/Pl...Protecta-2.pdf

    Коментар


    • #3
      на цветове ли е

      Коментар


      • #4
        Нямам идея.

        Коментар


        • #5
          Има доста цветове продава се навсякъде струва около 7 лв
          доста е добро само дето доста давно съхне

          Коментар


          • #6
            Пише, че е отровно за вдишване. Някаква идея за маска? Каква трябва да е за да е безопасно и идея от каде може да се купи?

            Коментар


            • #7
              Е, чак доста не са - има бял черен черевен и бежов.
              Нанасянето не е такъв проблем, но подготовката за това е голяма.
              Протекта включва в себе си и преобразовател за ръжда, но не съветвам никой да я нанася без да си е подготвил основата преди това. Боята става твърда и без някакво шагре отдолу няма голям ефект.

              Коментар


              • #8
                Лятото боядисах една цистерна с нея и съм много доволен.Става като каучук отгоре и защитава добре.Мисля,че няма да съжаляваш.

                Коментар


                • #9
                  Под какво име да я търсим, и къде да видя как изглежда на живо?
                  Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                  0884837709
                  0878383528

                  Коментар


                  • #10
                    има антикорозионни покрития, покрития на асфалтова основа - защита от корозия и камъчета.....всеки автобояджия ще те светне за тях
                    ние продаваме покрития на 3М - малко са скъпи
                    ако можеш отиди на гърба на Лукойл при КАТ дървеница има магазин за бои китове и тн

                    Коментар


                    • #11
                      Пише, че е отровно за вдишване. Някаква идея за маска? Каква трябва да е за да е безопасно и идея от каде може да се купи
                      Маската която трябва да ползваш трябва да бъде с ниво на защита АВЕ1Р2
                      това ще рече че спира орган, неорганич, киселинни газове и аерозоли
                      Маската е с комбиниран филтър - за газове АВЕ1 и противопрахов Р2 за аерозолите(ако ще пръскаш с пистолет)
                      ПРОТИВОПРАХОВА МАСКА НЕ ВЪРШИ РАБОТА
                      МАСКИТЕ В МОСЮБРИКОЛАЖ И ПРАКТИКЕР НЕ ВЪРШАТ РАБОТА а и са безбожно скъпи!!!!
                      ако не можеш да си намериш маска ми пусни лично съобщение

                      Коментар


                      • #12
                        В Пловдив можеш да си купиш маска и покрития от фирма Дитекс
                        магазина им се намира на карловска
                        тъсиш катя - тя е управител - тел 0899106667

                        Коментар


                        • #13
                          бате заради една боя чак управителката да търся мисля че няма смисъл и нейното време да губя, това нещо на оргахим има ли го в този магазин

                          Коментар


                          • #14
                            Да кажа и моето мнение - Протекта не е това което си мислите. И аз възлагах големи надежди на нея, но доста ме поразочарова. С нея бях боядисал тръбите и ролбарите на Вранглера - първо бяха изпескоструени и после Протекта. Налагаше се всяка пролет да повтарям операцията. И докато тръбите ги свалях и обработвах, то някои места по рамата които бях боядисал се олюпиха още на първата година, и така и не ги пипнах повече. По-добре си вземи нещо вносно, желанито ми да подкрепя родния производител се изпари след като видях колко струва...
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              аз на моята кола съм го намазал с body, това което не става да се боядисва върху него, както преди това ръждата се почиства с нещо мъже се преобразовател и цинк. Покритието е много добро, не ръждясва.

                              важно е и вътре в гредите да напраскаш от оня лепкавият препарат пак на body за затворени греди но преди това трябва да намериш начин да извадиш калта от вътре
                              drive alive

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X