Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Корекции на външи драскотини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Корекции на външи драскотини

    Пускам тук темата, защото в "Купува" едва ли ще я видят подходящите хора.

    Тусона от тази тема, в следствие на софийското градско, се сдоби с едни неприятни драскотини, които на мен не ми пречат по принцип, стига да не са стигнали до ламаринТа, а някои са стигнали и ръждата избива.
    По тоя повод, търся някой да реши проблема качествено, но по безболезнен за джоба начин..................т.е. не искам да пребоядисвам цялата кола и не ми пречи че ако примерно се прави " с преливане" само около одраното, после ще личи.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175642.jpg
Прегледи:1
Размер:31.1 КБ
ID:6128263Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175652.jpg
Прегледи:1
Размер:70.8 КБ
ID:6128264Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175703.jpg
Прегледи:1
Размер:57.4 КБ
ID:6128265Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175708.jpg
Прегледи:1
Размер:35.4 КБ
ID:6128266Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175726.jpg
Прегледи:1
Размер:51.4 КБ
ID:6128267
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

  • #2
    От: Корекции на външи драскотини

    Ванка, не искам да те отчайвам, ама нито един държащ на името си занаятчия няма да клъвне на такова задание. Ма нека и правилните хора си кажат мнението.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Корекции на външи драскотини

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Ванка, не искам да те отчайвам, ама нито един държащ на името си занаятчия няма да клъвне на такова задание. Ма нека и правилните хора си кажат мнението.
      Знам защо не им се занимава, но съм длъжен да опитам. Най- лесно е да я метна в сервиза отсреща, да ми боядисат половината кола за 700-800 лв. но не виждам смисъл, над психологическия праг ми е................. мога да дам хиляди за някоя "глупост", ако съм решил че ми трябва и да не дам 2 лева, ако вътрешно чувствам че са пари на вятъра
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        От: Корекции на външи драскотини

        То зависи до колко си придирчив, ако искаш да стане перфектно си трябват пари за тая работа,
        ако искаш да стане поносимо, може да стане работата,
        ще намериш някой любител-мъчител в гараж, ама не очаквай някакво особено добро качество.
        казва се гаражно качество
        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

        Коментар


        • #5
          От: Корекции на външи драскотини

          Не съм особено придирчив към външния вид, искам само да се спре ръждата /до колкото е възможно/.......... намерих гаражен майстор, след седмица ще му видя гаражното качество
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            От: Корекции на външи драскотини

            Е аз долу горе мога да ти кажа как ще се получи ако се правят кръпки само:

            Ако се припръсква само на място металика ще си личат оттенъци, особено светлите металици, ще станат петна личащи се на слънце и под определен ъгъл, в малка или в по голяма степен..
            там зависи малко и от този който миксва боята, дали ще е докара, защото боя с боя не си прилича..

            После заливката на базата с лака ако не е пълна (на целият детайл тоест) си личи преливането като мъгла (по мътно място), пак под определен ъгъл ако застанеш.

            Тук трябва технологията преливане на детайл да се приложи ама той майстора ги знае тези мурафети, така че чакаме отзиви..
            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

            Коментар


            • #7
              От: Корекции на външи драскотини

              Карането в София е подобно на това в гората, като драскотините даже са по-дълбоки.
              От самото начало обяснявам, че не ми пука как и колко щяло да личи......... това са моторизирани купчини ламарини, а не ценни картини на ренесансови майстори, че да си разплитам чорапите при всяка драскотина.
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #8
                От: Корекции на външи драскотини

                Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                ще намериш някой любител-мъчител в гараж, ама не очаквай някакво особено добро качество.
                казва се гаражно качество
                Понякога работата в ''гараж'' е една идея по-добра от работата в лъскав сервиз.
                Много е важно човек да знае какво прави.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #9
                  От: Корекции на външи драскотини

                  то да знаеш убо нещо на този свят, и аз знам ама като нямам камера и пистолет от 2000 лева ще я на цвъкам в един прашен и тесен гараж, за чудо и приказ..

                  Ако е за моята си кола няма проблем да я осера, ако човек се праска за майтор професионалист условия си требвет в тази работа, коза си сака пръч..

                  аз този път съм го минавал и от там се връщам!!!
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар


                  • #10
                    От: Корекции на външи драскотини

                    Ти това на Борето ли го казваш?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Корекции на външи драскотини

                      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение

                      аз този път съм го минавал и от там се връщам!!!
                      Ако аватара е актуален трябва да си проходил преди да се родиш.
                      Малко скромност ...прави чудеса.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Корекции на външи драскотини

                        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                        Ако аватара е актуален......
                        Актуален актуален от миналата година, колко да е актуален..

                        Човек аз съм боядисвал коли 95г още нямах книжка и паспорт помагах на един познат майстор, учих занаят тъй да се каже...

                        Не ма имайте за пълен рапон в боядисването тогава за сата и за девилбиз още никой не беше чувал даже
                        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                        Коментар


                        • #13
                          От: Корекции на външи драскотини

                          Траяне,да не умря циганката?
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Корекции на външи драскотини

                            Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                            Човек аз съм боядисвал коли 95г още нямах книжка и паспорт помагах на един познат майстор, учих занаят тъй да се каже...

                            Не ма имайте за пълен рапон в боядисването тогава за сата и за девилбиз още никой не беше чувал даже
                            Ти па , кво значат тия думи .Тука още си пръскаме с това.
                            http://store.picbg.net/thumb/7C/20/ff4f20d2c00d7c20.JPG

                            Коментар


                            • #15
                              От: Корекции на външи драскотини

                              На чича ти Борко " Майстор" не бива да викаш...

                              Може само тихо и смирено да шепнеш...

                              .. с уважение...

                              Той е художник!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X