Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за сервиз за кърпене и боя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за сервиз за кърпене и боя

    Здравейте!
    Тъй като вчера посетих сервиза на инженер В. Матов на околовръстен път до Икея, а там имаше една офроуд машина за възстановяване, можете ли да дадете повече отзиви за сервиза?

  • #2
    От: Питане за сервиз за кърпене и боя

    Ако споделиш какво искаш да се реставрира може би ще получиш и правилния отговор.

    Там не съм видял някой да е споделял снимки от реставрация , подготвят разни състезателни машини и повече съм виждал разни витари когато минавам от там по околовръстното.

    Ако говорим за сервиза на колелото от ляво на ъгъла като се тръгне към Бистрица.
    По нагоре в дясно срещу склада за плочки, беше сервиза на Боби CJ, но отдавна се премести.

    Коментар


    • #3
      От: Питане за сервиз за кърпене и боя

      Това некъв нескопосан опит за реклама ли е, що ли?
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Питане за сервиз за кърпене и боя

        Става въпрос за едно Subaru Impreza, което ми набутаха при бартер. Трябва да се сменят задните арки и падкалници. Когато попитах човека, да не би да прави коли от офроуд форума отговора му беше да. Като човека ми каза,че трябва да се оправят и старичните панели защото са замазани и пълни с кит.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13319904_1374287472598219_6754919279731812022_n.jpg
Прегледи:1
Размер:16.3 КБ
ID:5718437

        Коментар


        • #5
          От: Питане за сервиз за кърпене и боя

          Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
          да не би да прави коли от офроуд форума отговора му беше да.
          Стандартни "майсторски" отговори
          - направил съм много такива
          - аз съм го учил на занаята
          - и .....(следват известни имена ) си правят колите тук
          - остави го то`а, след негови ремонти ми карат колите да ги поправям......и т.н.
          "Оффроуд форума" има огромен брой участници (повече или по-малко активни) и една или две машини не означава нищо.
          П.П. Конкретния сервиз и човек не се сещам да го познавам и за това не мога да кажа нищо (нито добро, нито лошо), но за оценка на сервиз (както и всяка друга фирма) си има ясни критерии. Може да дойдеш да си поклюкаме на темата........
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Питане за сервиз за кърпене и боя

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Стандартни "майсторски" отговори
            - направил съм много такива
            - аз съм го учил на занаята
            - и .....(следват известни имена ) си правят колите тук
            - остави го то`а, след негови ремонти ми карат колите да ги поправям......и т.н.
            "Оффроуд форума" има огромен брой участници (повече или по-малко активни) и една или две машини не означава нищо.
            П.П. Конкретния сервиз и човек не се сещам да го познавам и за това не мога да кажа нищо (нито добро, нито лошо), но за оценка на сервиз (както и всяка друга фирма) си има ясни критерии. Може да дойдеш да си поклюкаме на темата........
            Да дойде, ма имаш ли "инж." в логото на Дедовия, че явно има нови стандарти в тенекиЖийската работа ?!
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Питане за сервиз за кърпене и боя

              Дедо съкращения пред името си е заслужил когато му е било времето, но така и не е стигнал да си наименова някак сервиза.

              Коментар


              • #8
                От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                Незнам защо плюете човека, като просто търся информация. Тук е по зле от бмв форума... Инж. си го е заслужил, тъй като човека е патентовал и продава собствен магнитен двигател. Което намирах като ифнормация за него в гугъл. Просто исках да знам, някой възползвал ли се е от услугите му, тъй като сам озработва детайлите за подмяна в собствено промишлено помещение. Просто ме гложди, защото каза, че реже до здраво, заварява нова ламарина, минава с преубразувател, китосва пръска филер и боядисва. Без цинкови покрития и т.н. От всичките изчетени теми за обработка в този форум, не съм сигурен дало неговия метод ще бъде ефективен и няма да ми се налага пак да кърпя след 1-2 години.

                Sent from my 6037Y using Tapatalk

                Коментар


                • #9
                  От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                  Сервизът се казва Electro hybrid auto.

                  Sent from my 6037Y using Tapatalk

                  Коментар


                  • #10
                    От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                    Де, не пра`ите опити да прескачате дедовия,
                    Туй де виси се не прескача, а обикаля .........за туй му казАх на човека - да мине да се запознае, да го огледа от всякъде (или поне от повечко страни).....
                    Обещавам да си туря титлите в рамка.........някой ден
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                      Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
                      ...Инж. си го е заслужил, тъй като човека е патентовал и продава собствен магнитен двигател. ...
                      Бегай далече от такива инж.-ове.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                        Добре, ще те послушам заради уникалната обосновка...

                        Sent from my 6037Y using Tapatalk

                        Коментар


                        • #13
                          От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                          На Дедо сервиза си имаше чудно име, ама не знам дали остана патента..
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #14
                            От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                            Моля модераторите да заключат темата. Освен подигравки, и празни коментари, които нямат общо с темата друго не се пише...

                            Sent from my 6037Y using Tapatalk

                            Коментар


                            • #15
                              От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                              Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
                              Добре, ще те послушам заради уникалната обосновка...
                              Нищо уникално няма на обосновката. Ако е това за което си мисля (свободна енергия и подобни) то мошенгията не се лекува и обхваща всички дейности на конкретния човек.

                              Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
                              Моля модераторите да заключат темата.
                              Това ние го преценяваме.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X