Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акне по таблото :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Акне по таблото :)

    Привет, колеги!

    Проблемът не е медицински и за това е в тоя раздел, но не изключвам оперативна намеса, стига да намеря правилния хирург.
    Поради дълъг престой на слънце, облицовката на таблото на колата се е обезобразило в голяма степен. Различни по големина бабуни по почти цялата площ, с известни "насищания" в някои области. Четох, че не е единичен случай, та не търся причината, а решение.
    Първосигнално си викаш 'облицоване с кожа". Това, разбира се, би решило проблема генерално, но... не искам да го демонтирам. Може би и до там ще се стигне, но не съм сигурен, че чак толкова много ме дразни. За сега не намерих нито един тапицер/майстор/специалист/занаятчия, който дори да допусне, че нещо би могло да се направи на място.
    Прилагам и снимки за по-добро догаждане:











    Вие сте!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

  • #2
    От: Акне по таблото

    На принципа за двата клина - пробвай с пистолет за топъл въздух с регулиране на температурата и някакво валяче, тефлоново, полиамидно, не метално обаче.
    Или шъ стани, или няма да стани.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Акне по таблото

      Вече имаше такава идея и тя скара два специалиста. И аз като виден не-такъв, не посмях да направя нищо...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #4
        От: Акне по таблото

        Е, аз не съм спец, просто се сетих за клиновете и си мисля , че ще трябва една идея по-ниска температура от причинилата го.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Акне по таблото

          Питай пичовете от Авто Интериор от Горубляне. На ториното ми боядисаха таблото като ново. Със състарена боя тип шагрен, абсолютно същия цвят като оригиналния.

          Коментар


          • #6
            От: Акне по таблото

            Имам им телефона, ще им звъня и на тях. Казаха за претапициране да се демонтира и аз за това се дръпнах..
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: Акне по таблото

              Брат ми, по-добре акне, отколкото старчески бръчки.

              Юнаците в Авто-Интериор си разбират от работата - виждал съм как се ремонтират пукнатини по табло - то не са подложки, пълнежи, копиране на текстурата на покритието - много майсторски пинизи..

              Не напъвай с пищова за топъл въздух - всички неудачи може да се стоварят на твоята глава.

              Коментар


              • #8
                От: Акне по таблото

                Кaк се е получило? Товa съм виждaл сaмо при соц. возилa. Под губерa .
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #9
                  От: Акне по таблото

                  И при соц. возила не съм виждал такова табло.На каква кола е?Дори и при температура 75 градуса в купето,не би трябвало да се получи.Без сваляне на таблото няма как да стане добре.Не може да се пръсне както е,даже да се абстрахираме от цапането с боя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Акне по таблото

                    Ако темата беше с "опция" демонтаж,такъв губер щях да му лепна!!

                    И ако може да ми кажете на кое соц-возило сте го виждали това,че ми е любопитно!! Не за друго,ама на такова изпълнение, даже руснаците са неспособни!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Акне по таблото

                      Москвич 408, и жигули едновременно зa едно лято.
                      Бяхме взели с един познaт няколко декaрa"бостaн" докaто бяхме пъпчиви, дa събирaме пaри зa другото лято.
                      Ефектa не беше точно същия ,aми нaцепени тaблa.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #12
                        От: Акне по таблото

                        Нацепени руснаци -да,ама японец да направи такава глупост,не вярвах! Но,както и да е. Интересни са ми предложения за възстановяване! Да знам,дали да си купувам такова-или не!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Акне по таблото

                          Круме, споко.
                          На бенца такива инфекции няма да има, дори след още 30 години.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Акне по таблото

                            Една от големите излагации на Бенц 190 е пукането на 2 парчета на таблото-другата-много неудобните седалки...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Акне по таблото

                              На Г-то таблото изглежда като както е изглеждало преди 25 години
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X