Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Алкидни бои на водна основа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Алкидни бои на водна основа

    Според мен, ако беше премахнал тиксото веднага след като си боядисал жълтия цвят, нямаше да се отлепи боята.
    Чувал съм, че акрилната не залепва здраво върху лъскава алкидна. Аз съм боядисвал с акрилна боя чугунен радиатор, боядисан преди това с гланцова алкидна боя и бих казал, че добре захвана, но все пак чугуна е доста грапав.

    Коментар


    • #17
      От: Алкидни бои на водна основа

      Аз да попитам - няма ли да се намери модератор в този форум, където уж сме радетели на българския език, който да оправи заглавието след толкова много време и резил???
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #18
        От: Алкидни бои на водна основа

        Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
        Според мен, ако беше премахнал тиксото веднага след като си боядисал жълтия цвят, нямаше да се отлепи боята.
        Чувал съм, че акрилната не залепва здраво върху лъскава алкидна. Аз съм боядисвал с акрилна боя чугунен радиатор, боядисан преди това с гланцова алкидна боя и бих казал, че добре захвана, но все пак чугуна е доста грапав.
        ...неможеше от чисто технологична гледна точка,колега,трябваше да се наслои поне 4 пъти,докато покрие на 100%,а ми се искаше да го сваля веднага.Съхне-наслоява,съхне-наслоява...и така докато
        стане жълто
        HUSGVARNA 630 SMR
        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X