Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся съвет за.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся съвет за.....

    Моля колеги,които са с опит да кажат с какво да облицовам шпертплат,за да покрива изисквания за надиране и удари от клони.Шпертплата ще е външна стена на каравана.
    За сега съм се спрял на ламарина,но нещо не ме тегли към нея.Целта е да мога и да я залепя.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

  • #2
    От: Търся съвет за.....

    без да имам опит - само предложение - нещо от сорта на ламинат за плотове -лепи се с нагряване или пък пластмаса - от този тип - покривната конструкция на метрото при Интерпред - мисля материала се нарича Formica

    Коментар


    • #3
      От: Търся съвет за.....

      Отиди където продават ламарина и алум. рифел. Имат алуминий на листи 200х100 см много тънък. Дебел е да речем 0,3-0,4 , реже се с ножицата и стои на пъпки. Сякаш е происведен за обличане на каравани. Да ти го снимам утре ако искаш. И ако го залепиш с ПУ , никой няма да може да го махне.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Търся съвет за.....

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        алуминий на листи 200х100 см много тънък. Дебел е да речем 0,3-0,4 , реже се с ножицата и стои на пъпки.. Да ти го снимам утре ако искаш
        Тънко и меко..
        Хилав човек с захабен резец го пробива с минимално усилие...
        не става за случая,поне 0,8
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • #5
          От: Търся съвет за.....

          Е нали ще има шпертплат отдолу. Или си мислиш, че не може да се влезе в която и да е каравана с 2 ритника?
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Търся съвет за.....

            Тарга,чети...

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            с какво да облицовам шпертплат,за да покрива изисквания за надиране и удари от клони.Шпертплата ще е външна стена на каравана.
            Като се замисля и 0,6 може да свърши работа,с 0,8 ще стане тежко...
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • #7
              От: Търся съвет за.....

              И какво точно да чете Таргов? Халюмин, дето предлага той ще е залепен върхо шперплат.....
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #8
                От: Търся съвет за.....

                Неговото предложение ще издържи до третото дърво,до "бивака"шпертплата ще е гол или пробит...
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • #9
                  От: Търся съвет за.....

                  Грешиш.
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся съвет за.....

                    В кое?
                    Фирмата в която работя произвежда това което търси Чаро и за което говорим...
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся съвет за.....

                      Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                      Неговото предложение ще издържи до третото дърво,до "бивака"шпертплата ще е гол или пробит...
                      А какво си мислиш че ще стане със стандартна каравана до третото дърво? И пробвал ли си да отлепиш нещо залепено с ПУ.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся съвет за.....

                        Идеята е да си направя каравана за Дунава с размери 2.8 /1.5,т.е. колкото е широк един Самурай например.Купил съм повечето материали и в момента правя моста.Ще пусна отделна тема със снимки и т.н.,но може би другата седмица.
                        Благодаря за отговорите.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся съвет за.....

                          Покрива може да облицоваш по предложението на таргата , стените мажи течна гума директно върху плоскостите . Ако не се търси и фасон де .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся съвет за.....

                            Буков шперплат с реактивен лак за паркет, в краен случай яхтен.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X