Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фар или само стъкло за Мерцедес 220Е

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фар или само стъкло за Мерцедес 220Е

    Мерцедес 220 Е, СДИ-99година очиларка стария модел......
    След удар десният голям фар със счупено стъкло, крушката свети, отстрани калникът до фара хлътнал, към бомбето не се забелязват остри ръбове. Въпрос: някой може ли да ми каже дали да търся цял фар, или само стъклото? Питах отсреща момчетата които работят, но те явно не са разглобявали такъв модел и ми препоръчаха цял фар защото не знаели дали е на щипки или как се хваща стъклото.....

    Не става да я карам до Варна мъжът ми да я прави, но и той не е правил този модел и не може да ми каже какво да търся....застрахователите не платиха за пътни
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    От: Фар или само стъкло за Мерцедес 220Е

    За очиларката се продават само стъкла за фарове. Ще ти свърши работа само стъклото, стига да е здрав самия корпус на фара, заедно с щипките. Но като се замисля по-добре цял фар втора ръка, без пари са вече. Мога да ти препоръчам човек, който продава мерцедеси на части, на много прилични цени. Не е в София, но праща по куриери. Телефонът му е 0895 91 63 90.
    Другият вариант е да търсиш стъкло по ул. Цар Симеон, при арабите, има един- Атуи се казва, при него има стъкла за фарове, можеш да провериш и в интеркар, срещу Централни гробища, там също съм виждал стъкла за фарове, не се знае дали имат в наличност обаче.
    Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
    Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X