Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос

    Здравейте, имам едно самоходно шаси. Номера на рамата е ръждясал и почети не се личи. Идеята ми е да търкам с телената четка, после да намажа с ръждопреобразовател и накрая да го пръсна с някакъв грунд. Цифрите са набити и не се четат много ясно в момента, но като се знае какви трябва да са се разбират. Идеята е да го пръсна с бял грунд и така като се намаже с нещо черно ще се проличат какви са. Като се надявам да се запази табелката по-дълго време. Сега ще го регистрирам в КТИ, като ми остава само боядисването.

  • #2
    От: Въпрос

    И какъв е въпроса?!
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос

      Въпроса е дали е правилно това обработване. Идеята ми е да може да се чете номера на рамата. Казаха ми че и отпреде на чугунената отливка имало набит номер, но аз там не можах да намеря.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос

        Защо не се разходиш до въпросната инстанция и не попиташ там. Аз съм виждал как при подобно почистване с телена четка на бормашина, изведнъж изчезва една голяма люспа ръжда заедно с половината номер. Та да не стане после по-страшно от сега.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос

          Е няма как да стане по-страшно. Номера е на занитена ламаринка. Оригинално си пише нещо си с боя и има място за набиване на цифри. Ръждата е повърхностна и само трябва да се премахне леко. Като казах телена четка, имах предвид ръчна.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X