Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пясъкоструене - Варна?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пясъкоструене - Варна?

    Налага ми се да си подложа джантите на този вид обработка, но се свързах само с човека който работи в подлеза на Юрий Гагарин. Той ми обяви една цена, но искам да проверя и на другите места как. Става въпрос за алуминиеви джанти 17цола.
    [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

  • #2
    От: Пясъкоструене - Варна?

    С пясък ли ще ги духа или със сода? Че цените са много различни.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Пясъкоструене - Варна?

      В подлеза ли? Да ти имам града и кочината
      До домостроителния комбинат, но искат пари. Но пък правят добри покрития ако се помолиш и налееш масълце $$$.

      Коментар


      • #4
        От: Пясъкоструене - Варна?

        Жоро Ганев(в подлеза на стадиона) не бих го препоръчал. Не заради майсторлъка или техниката и материалите, а заради пе*****тките му номера.
        Не знам къде другаде бластират с фино "брашно".

        Коментар


        • #5
          От: Пясъкоструене - Варна?

          ОМВ на Христо Смирненски към жк Изгрев, преди подлеза на Прилеп има дървена борса в ляво, покрай нея в дъното.
          Нямам идея за цени.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #6
            От: Пясъкоструене - Варна?

            А какви са цените, ориентировъчно? Аз само кораби, нали се сещате - друго е..

            Коментар


            • #7
              От: Пясъкоструене - Варна?

              Аз знам къде е най евтино, ама само с пясък. Не знам как ще се отрази на алуминиеви джанти.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Пясъкоструене - Варна?

                Не съм много сигурен с какво щеше да ги пръска, но каза, че стават много финни и матови. За цяла джанта 35лева или 17 за предната част само. Каза ми, че в Девня ще ми ги направят за по 20лв. но в някакъв пясък който бил за обработка на кораби и няма да става нищо от тях после Другото което той ми препоръча, а и други хора е да си взема така наречения "терминатор" само, че не българския му вариант, а някакъв гръцки. Както е в моя случай - джантите предварително изшкурени, шприцовани и боядисани с менте спрейове, мисля да го пробвам този терминатор и ако паднат работите да ги пускам на прахово Мнения?
                [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                Коментар


                • #9
                  От: Пясъкоструене - Варна?

                  Терминаторът е киселина или основа, размеква боята. Ако е основа разяжда и алуминия.
                  До домостроителния ти ги връщат готови с покритие според каквото си поръчал, не се занимаваш с вид на пясъка, чистене и т.н.
                  Старото покритие можеш да свалиш с нагряване в някоя пещ до 200 - 230 градуса.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пясъкоструене - Варна?

                    08988 29 086 - Максим се казва пича ... май , не помня вече , абе звънни и питай .
                    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                    WJ 4.7

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пясъкоструене - Варна?

                      Аз съм ползвал услугите на пича в подлеза и останах много доволен от цената и работата. Работи с много ситен пясък и се получава добре, даже му доплатих после за да ми грундира джантите след пясъка.


                      CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




                      CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пясъкоструене - Варна?

                        Абе хора, не ми трябва да ми ги боядисват... Има къде да ми ги направят прахово без пари. Трябва да сваля този грозен спрей и шприц отдолу. Препоръчаха ми терминатор, но там от където ми казаха, че е закупен няма такъв

                        Идея от къде мога да си го намеря?
                        [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пясъкоструене - Варна?

                          За тези които се интересуват малко прясна информация. Бившият домостроителен комбинат по ул.Девня към с.Казашко.
                          Преди седмица минаха пясакоструйка прахово боядисване. Цената е 1,00лв. на цол за пясъкоструйка, и 1.50лв. на цол за боя. Някои по едри дефекти по джантите не съм ги отстранявал. Но се получиха доста добре.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0429.jpg
Прегледи:1
Размер:141.6 КБ
ID:5653566Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0430.jpg
Прегледи:1
Размер:116.8 КБ
ID:5653567Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0431.jpg
Прегледи:1
Размер:134.3 КБ
ID:5653568Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0438.jpg
Прегледи:1
Размер:217.9 КБ
ID:5653569Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0439.jpg
Прегледи:1
Размер:175.2 КБ
ID:5653570Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0440.jpg
Прегледи:1
Размер:205.1 КБ
ID:5653571Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0428.jpg
Прегледи:1
Размер:96.6 КБ
ID:5653572

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пясъкоструене - Варна?

                            от мен взеха 150 лв. за 4бр. 18 цола с барабар прахово боядисване , но нямат цветове черното е добре сивото е гадно,намират се в боровец. след галата
                            100-ГОДИШНИНАТА НА АРМЕНСКИЯ ГЕНОЦИД.

                            ПОМНЯ И ОСЪЖДАМ. ПОМНЯ И ИЗИСКВАМ. ЖИВЕЯ И ПОМНЯ. ЖИВЕЯ И ИЗИСКВАМ“.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пясъкоструене - Варна?

                              В Повеляново точно зад бариерата на Азотно торовия завод (Агрополихим) взимат по 10 лв на джанта, но пръскат с метални ситни частици, шлака. Получава се перфектно и с железни и с алуминиеви джанти.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X