Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Битум в интериора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Битум в интериора

    Първоначално публикуван от medun412 Преглед на мнение
    Обърка ми се простата руса главица.Мисля да е нещо по-простичко и да е готово направено.В момента това дъно от снимките представлява ... дупка,изрязано е.Кърпенето върви по - бавно отколкото предполагах.Сега се налага да се купи парафин за кухините в гредите(те самите греди са една голяма кухина).Предполагам и за парафина имате какво да кажете,тук и без това е единствения може би стойностен форум,където човек може да научи нещо.
    Вместо на битумна основа има същите продукти, но като изсъхнат седят гумени и не се вкУравяват като битума. Има ги на всички по-разпространени фирми, от BODY та до CarSystem. С "парафина" хавата е същата. В Бриколаж например има и от двете на CarSystem.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Битум в интериора

      Наскоро намерих един евтин вариант,а вие ще кажете става ли не става ли
      http://izoliram.com/product_info.php...products_id=47
      има и същия вариант без фолио

      Коментар


      • #18
        От: Битум в интериора

        Първоначално публикуван от medun412 Преглед на мнение
        Наскоро намерих един евтин вариант,а вие ще кажете става ли не става ли
        http://izoliram.com/product_info.php...products_id=47
        има и същия вариант без фолио
        За антикорозионна защита не става,за обезшумяване става по-дебелото,не издържа на механични въздействия,въпреки че се води самозалепващо, адхезията е символична и само на равни повърхности.Аз си облицовах капаците над двигатела на колите ,но му сложих и дюбели за по сигурно.Постигнах единствено естетичен ефект.
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #19
          От: Битум в интериора

          Танка е вече в напреднал стадии.Спрях се в края на краищата на шегре (антикор) на NOVOL както отвън по пода и подкалниците,така и вътре.Нямам си и на идея как ще е с шума, но така или иначе и преди си беше шумен.Силно се надявам да не се появят неприятни вибрации и резонации в интериора.Битум реших да не лепя, изтърбушил съм всички тапи по пода,за да може да се отича водата която се нанася.По време на работата бяха направени някои компромиси, но кесията е тънка и така.Остана бояджилъка , машината е вече на кит.Ако на някой представлява интерес може когато сагата приключи да кача някоя и друга снимка, да се вижда къде съм сгрешил да си знам за следващия проект

          Коментар


          • #20
            От: Битум в интериора

            Шагрето е хубаво да го полагаш също върху грундирана повръхност.Ако станат шупли по шагрето през тях прониква влага и ръждата ти е гарантирана.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #21
              От: Битум в интериора

              Има един антикор бял на цвят Body 999 можеш да мажеш върху гола ламарина. Съхне бързо и остава еластично.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #22
                От: Битум в интериора

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Има един антикор бял на цвят Body 999 можеш да мажеш върху гола ламарина. Съхне бързо и остава еластично.
                Малечко не съм съгласен-не е антикор,а уплътнител за заварки,сглобки,фуги между детаилите...Верно може да мажеш и върху гола ламарина,и шагрена може върху гола ламарина,но е по-добре върху някакъв грунд,па бил тои и от 3-4 лв.
                Много по-добър е еквивалента на Боде 999-Новол Гравит 650,или 620.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #23
                  От: Битум в интериора

                  Добре де- наречи го както искаш, но си работи добре- ако държиш на битум- пак на боди- 930, само че след време се пука
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #24
                    От: Битум в интериора

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Добре де- наречи го както искаш, но си работи добре- ако държиш на битум- пак на боди- 930, само че след време се пука
                    Не го наричам аз,така го е класифицирал производителя .Предлага се както в кутий от 1 кг.,така и в разфасавки 330 мл.,като силикон.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X