Обява

Свий
Няма добавени обяви.

как да сваля пиньона на флекс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: как да сваля пиньона на флекс

    Първоначално публикуван от JORO-pz Преглед на мнение
    Колега пребори ли го вече този шлаиф?
    не съм,опитвах с болт и не смеях да напъвам,търся приспособление(флекса не е мой )

    Коментар


    • #17
      Здравейте колеги,

      темата е стара, но на мен ми бе полезна до някъде и искам да изкажа мнение по въпроса . Имам го същия флекс WSA 2100, който в момента е на операционната за лагери. Та в крайна сметка пиньона е набит, има вътрешна резба М8, в която навих болт, който съответно заклини в оста на ротора и издърпа пиньона . Знам със сигурност, че има и модел с болт и май пиньона се навива на оста, но не съм сигурен. Имам още един флекс, не съм сигурен за модела /не ми се слиза сега до работилницата/ 1900W e и скоро също ще се качи на операционната. Идните дни ще добавя и снимки на сегашния пациент, надявам се да бъда полезен на някой в бъдеще .

      Коментар


      • #18
        Здравейте отново, бях обещал да пиша като разглобя и другия флекс. Модела му е Ш1 - 178, при него пиньона се навива към ротора на стандартна резба. По скромния ми опит и четенето из интернет доколкото разбирам, ако пиньона има глава за ключ (мисля че беше 10) то е на резба, ако има отвор с резба е на набиване и се вади чрез навиване на болт. Надявам се информацията да е полезна на някой.

        Лека вечер!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X