Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техническа литература и документация за металообработващи машини

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

    На табелата пише С8С.Други табели няма.На първо време ме интересува с какво масла работи.Явно има доста липси по него та искам да започна от някъде.Всякаква информация ще ми бъде от полза.
    Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

    Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

    Коментар


    • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

      Ако не ти е проблем дай някоя снимка да е по ясно.

      Коментар


      • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

        За сега не мога да го снимам защото е в чужд имот а пък собственика не е тука.Може би към края на месеца ще го снимам.За сега ме интересуваше повече що за чудо е това на теория.
        Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

        Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

        Коментар


        • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

          Трябва ми схема на предавателната кутия за C10MБ. Пробвха да търся, но търсачката на форума е поредното нещо, което не работа, а нямам времето да прочета 40 страници тема
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

            Здравейте sek.1 от скоро се здобих със струг с5а .Искам да ви помоля ако имате документация за него ако може да мия изпратите.Благодаря.Моят имейл е ringa74@yahoo.com

            Коментар


            • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

              Здравейте,
              има ли справочник или учебник в който да има събрани размери на шпонки, шпонкови канали, зегер шайби за вал и отвор съответно и друга полезна информация от този род.
              Поздрави

              Коментар


              • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                Здравейте,
                можете ли да споделите мнение за струг С11С 1974г, понеже от доста време си търся струг и попаднах на този, но не съм виждал такъв.Потърсих мнение от лица които са работили металообработване и никои не можа да ми каже нищо за този модел струг.
                Бих ви бил благодарен ако някой има впечатления или опит с такъв струг.

                Коментар


                • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                  Миии, да го беше снимал поне.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                    Няма лош С 11 въпроса е какво му е състоянието .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                      Първоначално публикуван от sonsee Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      има ли справочник или учебник в който да има събрани размери на шпонки, шпонкови канали, зегер шайби за вал и отвор съответно и друга полезна информация от този род.
                      Поздрави
                      Има двата сини "Справочни материали по стандарти в машиностроенето" -1 и2 и бежово кафявия "Пресмятане и конструиране на машинни елементи".
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0182.jpg
Прегледи:2
Размер:331.0 КБ
ID:5719594
                      Имах късмет на времето и ги взех от битака за по левче парчето.
                      "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                      Ат.Буров.

                      Коментар


                      • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                        А можеш ли да ги сканираш ... ако ги нямаш и да се здобия с тях?
                        Мерси предварително

                        Коментар


                        • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                          Съжалявам ,но нямам възможност да ги сканирам .Но се разхождай по-често до битака ,ако си от София и може да имаш късмет.А ги и продават по антиквариатите.Потърси в нета.Вярно е ,че там са доста по-скъпички отколкото на битака. Успех!
                          "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                          Ат.Буров.

                          Коментар


                          • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                            Здравейте,
                            На някой да му се намира каквато и да е документация за струг СУ321 или СУ322?
                            Благодаря

                            Коментар


                            • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                              Здравейте колеги тези книги ги имам, като тази червената(Пресмятане и конструиране на машинни елементи) ми е подръчна постоянно си правя справка с нея особено за резбите. Имам я и в по-нови издания, но в тях има изменения и някои неща са пропуснати а други така са описани че са неясни.

                              Коментар


                              • От: Техническа литература и документация за металообработващи машини

                                Здравейте, колеги. Горд собственик съм на ПН161 - с разбити лагери на вретеното и счупена гайка вътре. Трябва ми някаква документация (паспорт, чертеж) за да се ориентирам в ремонта. Благодаря предварително!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X