Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стругарски ножове със сменяема пластина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стругарски ножове със сменяема пластина

    Колеги искам в тази тема да опишем видовете държачи и пластини и тяхното приложение.

  • #2
    Похвално, ама каталога на сандвик е огромен, на искар е не по-малък, да добавим и още няколко производителя на пластини и държачи....
    А-а-а, Едно време имаше и български....
    Та от къде да започнем?
    Прощавай, за изказването, ама така поставено е все едно да преписваш каталога...
    АИГ-Заваряване ООД
    Производител на заваръчни апарати "DEL"
    http://www.aigwelding.com
    0889 522 036

    Коментар


    • #3
      Благодаря за уместната забележка,имах на предвид най-основното описание за тях.Имах на предвид за пуснати обяви например:Продавам нож със сменяема пластина и толкова .Например според вида на формата на пластината за какво престъргване става и най масовите пластини които се ползват от любители за металообработване.Ясно е че за промишлено производство всеки ще гледа в каталозите на фирмите производители.

      Коментар


      • #4
        В стругарската тема с Добри сме описали всичко много отдавна стига да има кой да чете .
        Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
        А-а-а, Едно време имаше и български....
        То и сега си ги има . Българските в по голямата си част са лицензни на някой голям производител . В Габрово от карй време са на Цератицит в Казанлък на Сандвик . Навремето и института по металокерамика в София разработваше и произвеждаше твърдосплавни пластини . Тия дни ще ти снимам една особена разработена навремето от майка ми за военните заводи . Ето ти Арсенал Казанлък https://www.arsenal-bg.com/uploads/2...df02136977.pdf Тя топлата вода е открита отдавна . Обикновено който работи със сменяеми пластини на универсална машина знае какво прави и какво му трябва .
        Последно редактирано от sek.1; 20-01-23, 06:34.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          Това е пластината . Някога като млад инженер майка ми я е синтеровала в института по металокерамика . Поръчка е на някой от военните заводи . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230131_170434_800.jpg
Прегледи:185
Размер:544.9 КБ
ID:6910472
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X