Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсят се пластмасови поп-нитове за подкалници, ф6.3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търсят се пластмасови поп-нитове за подкалници, ф6.3

    Представляват това:


    Някой титан на мисълта крепи с такива подкалниците на новопридобитото ми возило Jeep (и не само - други фирми също).

    По магазинната мрежа намирам безсмисления (при положение че вече имам нитачка) инструмент с комплект нитове по 10бр от различни размери, но не намирам само нитове. 10бр не ме устройват.

    Та, от къде? Ама в наличност и не от Китай, а такива, дето мога да купя до ден-два.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    ИТТ продаваха такива работи, ама ми е информация от времето кога имах мотор...

    Коментар


    • #3
      Виж дали това ще ти свърши работа.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
        ИТТ продаваха такива работи, ама ми е информация от времето кога имах мотор...
        Да имат нитачка. Нитове отделнио не намирам в електронниа им магазин. А 50 кинта за нитачка + 10 нита ми е малко кисело.


        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Виж дали това ще ти свърши работа.
        Тсъ. Трябва да се разчекват като перка - зебележи че тоя на картинката е цепнат.


        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Незнам за нитачката ползвах на приятел, купувах само нитове, ама там някъде 10-15бр. Не помня да бяха нещо скъпо.
          Във вюрт също съм виждал изложени автощипки за кори различни на едни табълца по рафтовете, мисля и нитове имаше изложени.


          #дейбаиспелчека

          Коментар


          • #6
            Утре ще посетя ИТТ, дано имат.

            Иначе от Китай има на корем, ама ще дойдат след месец, и то с късмет.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Amazon тукашния,30 бройки за 11 долара,няма начин да няма в Ибей ма дали си заслужава не знам

          • #7
            Eто, ама нещо ако цената е за един брой, баси нита.

            Иначе - оригинални номера: Chrysler 6500911, Ford N803043S, GM 14063981.

            Защо не питаш във Мото Пфое? Май и на Форд Фокус ги слагат. По принцип официалните дилъри са скъпчии, но съм взимал разни дреболии на учудващо ниски цени.

            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


          • #8
            В Мото Пфое има, Мондеото ми е с такива. Не помня точна цена, лев и нещо бройката бяха.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #9
              Това трябва да е https://www.avtosklad.bg/nit-295071/...er-2014-439236
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #10
                Намериха се налични в Нитех. Казусът приключен. Не знам дали ще взимам нитачка.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #11
                  Предполагам че нитачката за тия нитове е различна от стандартната? Каква е разликата? "Пиронът" на нита се къса или има нож който го срязва?
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #12
                    Нямам идея. От някъде видях едно писание из руските сайтове че специализирана нитачка не трябвала, но никакви подробности не знам, а не моге да го намеря сега отново. В тоя смисъл, още не съм решил дали да купувам и нитачка, но по-скоро клоня към да, вместо да се занимавам с глупости. Особено предивд факта че въпросните подкалници ще ги махам поне 2 пъти.

                    И да, мисля че "пирона" се къса както на стандартен поп-нит. В тоя смисъл, предполагам че специализираната нитачка просто е по-лека и по-бърза, защото не се налага толкова усилие. Но няма как да съм сигурен. Аз за тоя вид крепеж разбрах преди 2 дена.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • Джоу (x3mrjoe)
                      Джоу (x3mrjoe) коментира
                      Редактиране на коментар
                      Аз пък сега.
                      Следя с интерес, да им видя плюсовете и защо да не могат да се заменят с халуминовите.

                    • sparkybg
                      sparkybg коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не могат да се занемнят с метални, защото боята ще падне за норматив и ще тръгне ръжда. Иначе има и метални такива, дето се разцепват и разчекват. Другото е че крепят кора от сравнително мека пластмаса. Метални щя е изядат.

                      ...то вероятно и ще трябва да им бая на подкалниците по ръбовете и да повторя дупките. Не се загледах колко грамотно са махани, ама се съмнявам някой да се е престарал твърде.

                      Плюсовете.... евтинджос е, и просто. Други плюсове не виждам. Гламаво ми се вижда. До сега колите ми все са били с нарочни пластмски и скобички, с болтчета или от ония щипки дето хем е болтче, хем се разчеква като го навиеш. Но това се случва когато пластмасата е отгоре, а метала отдолу. А тук метала е отгоре (веждата на калника), а подкалника отдолу.

                  • #13
                    Нитачката е специална,но може и биз нея.
                    Притискаш главата на нита с нещо, трябва ,да е подобно на вилица и с клещи издърпваш сърцевината.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #14
                      Абе ей що го не каза преди малко, ими такива (или сходни) мЪ не мъцнА днес и аз не съм видял тази тема , нищо утре другиден като дойдеш ще му мислим
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #15
                        Тия пластмасарки при Дедо ли ще ги мачкате ?
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • sparkybg
                          sparkybg коментира
                          Редактиране на коментар
                          Твърде вероятно поне единия път да е при Деди. Но няма да е скоро.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X