Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фу251

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фу251

    Имам един въпрос,скоро си купих фреза фу251,прави ми впечатление че ходовете ляво ,дясно хоризонтално вървят много стегнато ръчно даже трудно,автоматично вървят до някъде и отказват ....къде ли е причината....съединители ли са ,нещо не отцепва ли.....?

  • #2
    Ще съм благодарен ,ако някой ме упъти каква да проверя ,нямам идея от устройството й,пък и ръководство нямам ,пълна е с блокировки по лостовете ,но поне ръчно трябва леко да работи,напред назад хоризонтално върви с един пръст ....

    Коментар


    • #3
      Никой ли не може да каже къде да разглабям и какво да проверя в тая пущина.....

      Коментар


      • #4
        Утре ще попитам едни колеги, те имат такива. За момента ми хрумва, че ако има клинове за обиране на луфтовете, може да са пренатегнати.
        В миналото ще остане, каквито сме били...

        Коментар


        • #5
          Да ,тях ги охлабих малко ,но все си е същото ,съмнява ме да няма някой лагер заминал ,но не знам как се разглабя и как да ги проверя ,трябва някой дето е пипал ,съединителите ги прегледах ,ще им сменя четките намерил съм ,тая касета знам как се отваря вече ....

          Коментар


          • #6
            През цялото време ли затяга или на пресекулки?
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              На престилки е ,ту е по леко после затяга и така.....

              Коментар


              • #8
                Значи крив винт.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  Мерси ,ама не ми изглежда да има кривина не е удрян,ще я оглеждам още ще разхлябя клиповете още и ще видя....

                  Коментар


                  • kameno karp
                    kameno karp коментира
                    Редактиране на коментар
                    Ти ако очакваш кривина дето да я видиш, хич нямаше да се върти.

                • #10
                  Свали го и го изтъркаляй на нещо равно. И от най-малката кривина ще затяга.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #11
                    Как се сваля винта на масата ....ясно е че от най малкото ще затяга...може на стъкло да се провери

                    Коментар


                    • #12
                      Не ми е ясно как да сваля винта....

                      Коментар


                      • #13
                        Виж тук
                        https://www.youtube.com/watch?v=_lj6a7hvz_w

                        https://www.youtube.com/watch?v=gpF4esgSNSc
                        LZ1NBN

                        Коментар


                        • #14
                          Мерси ,супер клипове не ги знаех...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X