Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за модела на струг..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за модела на струг..

    Един авер си взе струг, е тъй да са намираме на работа, и да си връткаме разни чикийки, струга беше трифазен, и ние му сложихме монофазен двигател, тоест аз де..

    Нямам схеми нямам инструкции, даже и не знам какъв модел е, от ръчкане разбрах само как се върти наляво надясно. успях даже да изпиля един болт, и само до толкова..

    Ама ще ми трябва помощ, някой да ми обясни ръчките за какво служат, как се пуска самоходът, за какво служи това табло сложното.

    тук клипЧе..


    Тук малко снимки има..


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210901_144939.jpg
Прегледи:474
Размер:505.7 КБ
ID:6768463


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210901_133716.jpg
Прегледи:494
Размер:662.1 КБ
ID:6768462


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210901_133647.jpg
Прегледи:485
Размер:540.6 КБ
ID:6768461
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    Не прилича ли на това:
    https://offroad-bulgaria.com/forum/о...95#post2183895

    Коментар


    • #3
      Даже, в тая "ИЗТЕКЛА" обява, ми се види 1:1
      https://bazar.bg/obiava-32214918/strug-s5

      Коментар


      • Traqn Savov
        Traqn Savov коментира
        Редактиране на коментар
        Хвана ме май от каменар ходиха да го взимат.. долу по тавите има малко зъБчатки разпиляни, дано да не е с доработване работата!!

    • #4
      Аз пък виждам табелка с модела на една от снимките - С5М.
      Човек се учи докато е прост!

      Коментар


      • large
        large коментира
        Редактиране на коментар
        И аз от там тръгнах, ама не знаех дали ел. таблото вътре не е някакво универсално...

      • Traqn Savov
        Traqn Savov коментира
        Редактиране на коментар
        да и аз чак сега го видях.. бати пише на табелата пище МЕЙД ИН БГ само за това си заслужава да го имаш!! И ще надживее всички шибани чайници

    • #5
      С тая ръчка ще е Ц5.
      Много стар струг. Баща ми е бачкал на такъв някога. Реално ще е над 50-годишна машина.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • Traqn Savov
        Traqn Savov коментира
        Редактиране на коментар
        а някой знае ли ръчките за какво са. едната отляво сменя три скорости на супорта, другите ги ръчках във всевъзможни конфигурации, и не можах да видя някаква разлика.. и вала на самохода не можах да го пусна.. което може и да се дължи на незнание как да го конфигурирам, или на една камара зъбчатки в тавата!!!

    • #6
      Никой ли няма оперативен наръчник за този чурук..
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #7
        https://myoffers.bg/obiavi/ad/%D1%81...%BD%D0%B5,3395

        Коментар


        • #8
          https://www.chipmaker.ru/- потърсете тук! Има всичко!
          "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
          Ат.Буров.

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Там съм качил всички паспорти които имам .

          • Traqn Savov
            Traqn Savov коментира
            Редактиране на коментар
            пробвах да се регна, за сега няма потвърждения на акаунта!!! едит бравос, sek.1 даже успях да сваля твоят файл.. Както се казва, остана само черпнята...
            Последно редактирано от Traqn Savov; 02-09-21, 20:42.

        • #9
          Разглеждах схемата на струга тея инДжинери са луди, пусна ли са 220 волта по кнопките* за управление, тая схема тотално е за изхвърляне. няма бърз стоп ключ, няма ключ на капака на патронника, тип забравен инструмент за стягане, без ограничение за механична запънка, няма изключватели на отворени капаци!! Тоя струг колко хора е оставил без ръчички и пръстЧенца!!!

          Тея неща трябва да се оправят всичките, иначе този струг е опасен за експлоатация!


          * БДС стандарта, без специални екипировки трябва да е 24 волта оперативната напрежение на бутоните, на асансьори, стругове, банцове, флекси, Хаспели и всичко каквото се сетиш...
          Последно редактирано от Traqn Savov; 03-09-21, 07:45.
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Спарки навремето горе в 8 блок оставен ключ в универсала счупи ръката на един малоумник . След това на всичките десет машини на УП на които работеха студенти сложих капаци на унивесалите с електрически изключвател като го вдигнеш и спира главния двигател . Принципно човешката глупост граници няма така че каквито и защити да има машината обикновено все са малко .

          • Traqn Savov
            Traqn Savov коментира
            Редактиране на коментар
            По принцип струга е на един авер, аз ще връткам на годината по нещо на него, естественост винаги мога да го ползвам... Но до колкото го познавам авера, най сигурното е една бодлива тел да опънеш около машината!!!! добре е все пак че махнахме оригиналният 3 киловатов трифазен матор, и сложихме някаква рахитична китайка монофазна 1.1 врътнахме едно шпинделче, добре дялка дори и с този мотор..

          • pgv64
            pgv64 коментира
            Редактиране на коментар
            На С11 също управляващото напрежение на бутоните пуск на двигателя , на помпата и на бързия ход е 220V , но то идва от трансформатора , а не директно от мрежата!

        • #10
          За да не си играе всеки да се регва, който иска да свали нещо от сайта, ето моята регистрация!!

          https://www.chipmaker.ru/

          user: onewg
          pass: HYXpcdMCshF9YJA
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #11
            Ц5А Моя е 1958г. мисля.Ако някой има фланец за ф200 универсал за продаване да ми пише.С външна резба е М110х6,5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X