Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преходник шестостен от 21мм към 19мм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преходник шестостен от 21мм към 19мм

    Здравейте,
    гайките на нисана ми са 21мм, а секретният болт е 19мм. Никъде не мога да намеря преходик. Като ми се наложи да ги свалям, правя едни схеми с домашно гедоре.... Може ли за някаква насока има ли изобщо такива преходници или направо да купя една кръстачка с 4 размера и да си реша частично проблема?

  • #2
    Търси нещо такова:

    https://toolspanda.com/klyuch-za-dzh...ool-19994.html

    Коментар


    • Джоу (x3mrjoe)
      Джоу (x3mrjoe) коментира
      Редактиране на коментар
      Имам такъв ключ, но го бях комплектовал с тънка вложка докато бях с "тарикатските" джанти, че кръстачката и неговата двуразмерна вложка не влизаше.
      Сега съм пак с оригиналните джанти и кръстачката ми е в багажника.
      Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 20-08-21, 14:15.

  • #3
    Колега, след малко ще проверя с кой камък е моят никога неупотребяван ключ, и ако си от или около София мога да ти го дам, даже имам и специална дълга тънкостенна вложка 21mm с махаща се пластмасова защита която пази боята на джантите от одраскване.

    Тè ти номер за връзка: О898 82 ОI 82

    ... ама да не е сутрин.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #4
      Отвивал съм секрета точно с такъв ключ, като от линка на колегата във втория пост. На заводските гайки обаче не влиза. Явно наистина си трябва тънкостенна. Иначе благодаря за предложението на Джоу, но съм от Варна и сякаш не си заслужава логистиката. Най-вероятно ще търся точно въпросния ключ + 21мм тънкостенна вложка.

      Коментар


      • Джоу (x3mrjoe)
        Джоу (x3mrjoe) коментира
        Редактиране на коментар
        Истинските тънкостенни вложки са 50±10лв, като има и някакви евтини алтернативи, но дали няма да ти врътнат някой номер баш когато си на зор, никой не знае.

        P.S. Моят ключ е с вложка 17/19, и точно заради това си купих тънкостенната, която взех за 42лв щото не ми се рискуваше с евтинките, особено по пущинаците.

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X