Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лентов шлайф-гриндер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лентов шлайф-гриндер

    Един стар проект който започна преди няколко месеца ето така

  • #2
    Една скица набързо и после разкрояване.До тук съм дал пари само за това.Мотора и материала 12 мм си ги имах.

    Коментар


    • #3
      Направих го да може да се работи във вертикално и хоризонтално положение

      Коментар


      • #4
        Абе на снимки добре се получава, дано и да работи както трябва.

        Обаче гледам, че в работилницата е чисто, до стерилност.
        Не е добре тази работа...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Абе знам бе, На чисто и подредено се работи по-добре, пробвал съм няколко пъти, ама при мен все не се получава...

        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          Много вярно е това за чистотата!!! Аз преди години все ходех в инструменти и материяли. Откак навикнах да ми е чисто все се дразня като е мръсно. Затова и винаги приключвам работа 5 мин преди края на заниманията за деня. И подреждам инструмента, както и пускам прахосмукачката да събера де що има.
          Сега си достроявам къщата и пак така - правя какво правя в края на деня една оборка.
          Сутрин хем веднага се залавяш за рабта, хем занеш кое къде е. Да не говорим, че като ми е всичко по-земята рязко ми се отщява да я захващам дори...

        • ikristiqn
          ikristiqn коментира
          Редактиране на коментар
          Аз от години имам този проблем с колеги... и наистина - за мен и някой е благодат... но за масата, както и клиентите прави лошо впечатление. По същия начин с началния екран на лаптоп-а, както и подредените ключове... що за хора сме?!

      • #5
        Малко стругарска работа по ролките и болтовете за тях,но не направих снимки.

        Коментар


        • #6
          Ааа работи ,работи.Днес го пробвах и затова събрах кураж да се хваля. Ще качвам снимки поетапно

          Коментар


          • #7
            Капнах двете части временно и започнах да мисля за маса.Почна да натежава а и на земята кофти се работи.

            Коментар


            • #8
              Крака о професионална шевна машина и отгоре парче от кухненски плот/ново/.И двете бяха налични,така че и за тях не съм давал пари/поне не сега/

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Това с НЕдаването на пари и при мен е любим спорт, и ми е до болка познат.

            • #9
              Карам по ред на направените снимки,защото почна едно после се сетя нещо и се връщам на него и става..

              Коментар


              • #10
                С каква мощност е двигателя?
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • milchev74
                  milchev74 коментира
                  Редактиране на коментар
                  1,5 кв.Казват че е добре да е над киловат а аз такъв имах

              • #11
                Кольо,човек като свикне така и после му е криво.И на мен ми е познато

                Коментар


                • #12
                  Квадрата е 40х40 стомана 45 /него няма да казвам от къде го имам/

                  Коментар


                  • #13
                    Подложката за под шкурката реших да я направя от шина 8мм и върху нея лепнах със силикон гранитогрес/керамика/.По руските хоруми пишат че това карало около 2 години редовна екслоатация преди да се изяде.После сменяш само фаянса

                    Коментар


                    • #14
                      За чистотата просто така се е случило.Работя с финна механика и ако не е чисто като изтърва нещо и няма намиране.Разбрал съм по трудния начин че е по добре да чистя по 10 15 минути на ден отколкото да търся по 1 час.Вярно с годините дотяга,ама няма начин..

                      Коментар


                      • #15
                        И да направим място за квадрата.Пак от 12 мм,но нямах по тънко.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X