Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся права/и челюст/и за УНИВЕРСАЛ !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся права/и челюст/и за УНИВЕРСАЛ !

    Здравейте колеги, сега се регистрирам във форума но не от сега този форум ми помага и за мен е голямо удоволствие да стана част от Вас ! Та въпроса ми е следния...Търся да купя една,две или цял комплект ПРАВИ челюст/и за универсал TOS ф200мм, клас на точност ''1'' степен. На 3-тата челюст и се счупиха 3 зъбчета на резбата и сега останах само с две. Ако на някой от Вас му се намира нещо по ''двора'' или познава някой който продава такива челюсти, нека драсне едно ЛС или ми звънне по телефона. Без значение нова/и или употребявана/и. Предварително се извинявам на модераторите ако мястото на темата не е тук! Ще прикача снимки на 1-вата челюст за да се добие някаква визуална представа. Номера ми е: 0877 627 302, Александър, можете да звънните по всяко време.
    На всички отзовали се БЛАГОДАРЯ предварително !

    Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

  • #2
    Rumbata от форума ти трябва, но челюсти се купуват в комплект и не знам цената колко ще ти хареса. За TOS-овете има челюсти, или поне така ми е казвал.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Има за ТОЗ . Аз съм купувал от него за 250 мм универсал преди години . Това е неговата тема драсни 2 реда в нея че тука я влезе скоро я не . https://offroad-bulgaria.com/forum/%...0-%D0%BC%D0%BC
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        Много благодаря за бързия отговор и съвет. Сега ще му пиша едно ЛС да видим какво ще каже .
        С Поздрав !
        Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

        Коментар


        • #5
          Само една челюст не ти върши работа . Трябва всичките да са с едни номера от едно застъргване особено като универсала ти е първи клас на точност.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            Да прав си колега, но преди месец, два звъннах в РОСТИ-гр. Габрово и когато от там ми заявиха цена от 180.00лв. за комплекта(трите) , а за чисто нов универсал с прави и обратни челюсти цена от 220.00лв, започнах да се оглеждам за единична бройка.
            Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от АлександъРР Преглед на мнение
              Да прав си колега, но преди месец, два звъннах в РОСТИ-гр. Габрово и когато от там ми заявиха цена от 180.00лв. за комплекта(трите) , а за чисто нов универсал с прави и обратни челюсти цена от 220.00лв, започнах да се оглеждам за единична бройка.
              Rumbata явно е зарязал темата си, от миналата седмица нямам отговор на мое търсене. Тия, които си питал не съм ги и чувал. Ще ти пратя данни на лично за фирма, внася всичко от Чехия. Добри цени с много добро качество.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #8
                Чисто новия за 220 лв е китайски сигурно.Ако са Тоз за тази цена мога да купя доста😀😀😀.Чехския е над 500 лв😉

                Коментар


                • #9
                  Преди десетина години платих челюстите за моя 140 лева и нито за миг не съм съжалил за дадените пари . С този универсал работя едни 30 години и не е мръднал .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #10
                    Добри са спор няма.

                    Коментар


                    • #11
                      И аз скоро писах на Rumbata лично не ми отговори и в темата гледам не отговаря някой да знае нещо ?

                      Коментар


                      • #12
                        Доколкото знам магазина на ул. Любляна (или любянка беше​​​​​​) го няма, ама скоро не съм се вясвал в София и съответно не съм проверявал...
                        За контакти:
                        тук в темата,
                        на ЛС,
                        на тел. О888978I88 Румен
                        Не яде хора може да му звъннете...

                        Коментар


                        • #13
                          Магазина го няма отдавна ама носи и праща на който каквото му трябва .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #15
                            Благодаря много на всички които се отзоваха на търсенето ми. Специални благодарности на колегата ''Asen Kushlev '' за информацията когато се видим мезето и ракията...са от мен : )) Малко трудно се свързах с хората на първия ден, звънях на 3-те номера по няколко пъти и никой не вдигна, на следващия ден в 16:55ч. отново звъннах с мисълта че по-това време няма кой да ми вдигне и видиш ли след второто позвъняване ми вдигнаха. Поприказвахме си с момчето много любезно и отзевчиво, веднага ми каза че има и ако искам да ги прати по куриер. Разбрахме се другата събота направо да отскоча до него барабар с универсала и направо да премерим всичко на място както си трябва.

                            Офроуд-Несмъртоносно заразно заболяване при мъжките екземпляри.Разпространява се по финансов път-при спиране на финансирането симптомите изчезват.Възможни са рецидиви и патологични отклонения

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X