Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за хидравличен крик тип "крокодил" на марка ROCKFORCE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Всичките крокодилести са неприятни за носене. За да е здрав трябва да е тежък.

    Препоръчвам ти 3-тонен, щото... така. От EZ-Tools бих взел FJ3A модела. По-тежък е, но вдига повече, и е с двоен цилиндър.

    ...това ако ще вдигаш нещо повече от кола де (визирам себе си- вдигам си например цялата предница на джипката, което е тон-тон и малко, и я вдигам сигурно на нещо като 40 сантиметра - голям клиренс + 10-ина сантиметра ход надолу.).

    За обикновен автомобил, дето целия е 1 тон с напикани седалки, може всичко.

    Допълнителен бонус на FJ3A е че в отпуснато състояние е по-сплескан. Тоест утре като си купиш Ferrari, ще можеш да вдигаш и него.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      Притрябва ми и на мен такъв, за непрофесионална употреба, от гледна точка на удобство за ползване. Та се чудя предложения за по 40-50-60лв вършат ли работа. До тук от прочетеното, би трябвало да вършат, дават ги стандартно до 2 тона. Все пак шарнирните, които са стандартно в колите ги дават до 1 тон. Ще отскоча да видя и на живо друг модел, за който почти нищо не пише освен - 2т и 60см. Ако повдига толкова много, съм склонен да дам 80-90лв. Не че не ползвам трупчета. Просто от време на време ми идва вдъхновението и се занимавам с хова хоби, но ми е тегаво да се сгъвам и да въртя с ония манивелки.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #18
        Имам 3 тона,за джипките е ок,но за леките коли ми идва висок.Качвам ги на една плочка и тогава влиза отдолу.Ще купя слим се водят ,иначе са много удобни.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #19
          Току що разбрах че моите се водят тип гущер....?
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X