Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонтни втулки за резби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонтни втулки за резби

    Във Вюрт България са направили един куп реорганизации и на практика вече няма магазин . Човека който ми носеше каквото ми трябва е напуснал . Сайта им е безумно тъпо направен . Никъде не мога да намеря каталога с ремонтните втулки а днес едни познати по телефона не са успяли да поръчат необходимите най вероятно поради пълната некомпетентност на операторите там . Та колеги да има някъде друг магазин където да предлагат резбови втулки за ремонт на повредени резби ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    Онлайн машини ,Фьорх ,при Ташев не може да няма...
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • #3
      http://www.dbk-dimitrov.com/index.ph...B7%D0%B1%D0%B8 Ето има всякакви, но е в Пловдив. Ще трябва с куриер.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
        http://www.dbk-dimitrov.com/index.ph...B7%D0%B1%D0%B8 Ето има всякакви, но е в Пловдив. Ще трябва с куриер.
        Така като гледам са пружини, а не втулки
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          https://www.tashev-galving.com/cat/3...page=1&show=20 Продават както комплекти така и само ремонтни пружини.
          "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
          Ат.Буров.

          Коментар


          • #6
            Станьо, виж тук- имат и пружини и втулки
            http://www.metalorejeshti.bg/index.p...-na-rezbi.html
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
              Станьо, виж тук- имат и пружини и втулки
              http://www.metalorejeshti.bg/index.p...-na-rezbi.html
              Много благодаря ! Утре ще им звънна да видя имат ли нещо с вътрешна резба 9х1.5 и външна 12х1.5 . Вюрт имат ама с тях вече комуникацията е невъзможна .

              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От друга съседна база на Вюрт не стави ли.поръчка.От Гърция например няма да се оскъпи кой знае колко,но си е усложнение.Иначе колегата е писал Ташев.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #9
                  В подобна тема съм писал - ИТТ , Просол и Хан и Колб. Сега като се замисля и Река България сигурно ще предложат. Първите две са съвместими едни с други. На Вюрт са си само за техните метчици. Просол може и на крака да ти ги докарат
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                    На Вюрт са си само за техните метчици.
                    С нормална външна резба са на Вюрт . По принцип предлагаха и техни специализирани метчици за който се върже .

                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      С нормална външна резба са на Вюрт . По принцип предлагаха и техни специализирани метчици за който се върже .
                      Когато търсех за първи път преди 2-3 години бяха само така, явно много не са им се вързали и са се принудили да пуснат Helicoil съвместими.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #12
                        То тяхното е метчик много силно казано . Не знам дали въобще можеш с него нещо да нарежеш . Айде в Ае сплави може и да стане ама в стомана съм сигурен че няма да стане без преди гова да си минал с поне първи от стандартен комплект . Ще ги снимам имам техния Time sert комплект въпреки че никога с техен метчик не съм се мъчил .
                        Последно редактирано от sek.1; 03-11-19, 19:43.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          То тяхното е метчик много силно казано . Не знам дали въобще можеш с него нещо да нарежеш . Айде в Ае сплави може и да стане ама в стомана съм сигурен че няма да стане без преди гова да си минал с поне първи от стандартен комплект . Ще ги снимам имам техния Time sert комплект въпреки че никога с техен метчик не съм се чъчил .
                          Не са ми любим доставчик по принцип. Все голямо натискане, пък като потрябва нещо едно мрънкане, малко им било само това, ма то не е налично...Отделно много странна система на доставка, поръчвам на търговският представител, идва с куриер. Не знам тоя търговски за какво им е.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                            Не са ми любим доставчик по принцип. Все голямо натискане, пък като потрябва нещо едно мрънкане, малко им било само това, ма то не е налично...Отделно много странна система на доставка, поръчвам на търговският представител, идва с куриер. Не знам тоя търговски за какво им е.
                            Това им е новата система наложена от централата майка в Германия . Малее им на швабите печалбата . Сега ще е още по малка ако не са и на загуба . Закриха магазините ; на старите дистрибутори им вдигнаха таргетите и повечето напуснаха . Сега нещо от тях да поръчаш е невероятна мъка. Синтетичния борьол дето го продават е на Приста и от Приста е с над 30 лева по евтин
                            Последно редактирано от sek.1; 03-11-19, 17:52.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Това им е новата система наложена от централата майка в Германия . Закриха магазините ; на старите дистрибутори им вдигнаха таргетите и повечето напуснаха . Сега нещо от тях да поръчаш е невероятна мъка. Синтетичния борьол дето го продават е на Приста и от Приста е с над 30 лева по евтин
                              Имаш метчика от снимката Натиснете снимката за да я уголемите

Име:beru.png
Прегледи:252
Размер:364.7 КБ
ID:6524007
                              Клиентите на дизелови искат ли да видят комплекта на Пихлер за подгревни свещи и пак се глави не демонтират
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X