Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ключ 52-ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ключ 52-ка

    Здавейте, имам 1 неприятен луфт за чието отстраняване се нуждая за малко от въпросният номер ключ... намира ли му се на някой, който би услужил?

    10х

  • #2
    Епа, тук има хора с КрАЗ ове, Камази...дано им се намира в зипа
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Това е стандартен ключ за джип !!!
      На моя ... с това се стяга лагера на предната ос ...
      Имам кована "чашка" и обикновен гайчен .... ама .... живея на село ....

      Аааа и същото на Зил, Камаз ..... предна ос ..
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        то аз предната ос тряа затегна точно

        Коментар


        • #5
          Това е съвсем стандартен ключ за мотор Хонда CRF

          с него се отвоват капачките на предницата мъ

          Коментар


          • #6
            това е чудесно, ама аз го нямам... осфен да ида да си купя един, така и аз ще стана част от стандарта

            Коментар


            • #7
              Аз така напрвих с ключа за главини на Гранда. Дванадесетогранен вътрешен торкс на 1/2 инча
              За всичко става направо
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Уф. Капачките на щатните таралежи на УАЗа 52 ли бяха? Или 56? Имам, ама пак забравих да го премеря(((

                Коментар


                • #9
                  въпросът още стои на дневен ред, ще се радвам ако някой може да услужи, или да дадете идея от къде да си закупя такъф, що годе качествен, нещо не намирам никъде...

                  Коментар


                  • #10
                    Имам такива ключове-гаечни и гидория,лули също-но съм в Варна,а такива номера ключове се продават в КИРОВ-аз от там купувах комплекти за камионите има и единични на бройка. Виж тук:- http://www.kirov.net/Root/index.php

                    Коментар


                    • #11
                      Не ти е крайно необходим за да регулираш лагерите, става и с по популярни инструменти.
                      П.С. Пратих ти Л.С.
                      http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                      Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X