Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джиперски компресор, много свежа идея...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Джиперски компресор, много свежа идея...

    Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
    Е то в условието на задачата май не влиза боядисване на джип в гората. Трябва да може да помпи гуми , дюшеци и друго къмпинг оборудване и май толкова.

    Иначе този от климатика , ако е вече инсталиран и самият климатик не работи по други причини /напр. спукани радиатори/ , си е вариант. Ама ако трябва тепърва да се насажда - не е лесно.
    То ако е само това има чудесни копресорчета на ток(12 V) и са мънички.Верно че човек като тръгне из гората мястото е ценно.
    Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

    Коментар


    • #32
      До: Джиперски компресор, много свежа идея...

      Ако е за надуваеми легла и играчки - има си специалани компресорчета на 12 V. Пробвал съм от най-евтините(под 20 лв) - надуват няколко легла едно след друго, без да изгори копресора
      Имат и функция изсмукване.
      За гуми вече е друга работа - тези от по 15 лв не стават.
      Но пък аз си мисля да куплирам един такъв китайски за гуми към празна бутилка от фреон - да имам въздух колкото за продухване в гаража.

      Коментар


      • #33
        До: Джиперски компресор, много свежа идея...

        Слабичък им е дебита за къмпинг оборудването. Трябва нарочна помпа и за него. И така стават две неща в багажа вместо да е нещо дето си го има инсталирано на МПСто.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X