Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся стругар в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Търся стругар в София

    Интернет е голям, поръчай си шпилки или болтове с тия размери после плътна тръба/цилиндър се реже по грамажите и нуждите, бургия и лепило или заварка и спи града, за какво да се стърже всичко това на струг като има по-бързи и лесни начини, според мен.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #92
      От: Търся стругар в София

      Прилича на някаква фото история ?
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • #93
        От: Търся стругар в София

        Аз за това питам за резбите щото имам изостанали от стария завод разни инчови метчици и плашки .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #94
          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Аз за това питам за резбите щото имам изостанали от стария завод разни инчови метчици и плашки .
          Мисля че успях да намеря оригиналния размер на резбата - води се 1/4-20 по UNC стандарта.

          Поздрави.

          Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
          Прилича на някаква фото история ?

          Не е. Това са тежести за балансиране на спортен лък.

          Поздрави.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 29-07-14, 08:51.

          Коментар


          • #95
            От: Търся стругар в София

            Има ли възможност да се преработи резбата в милиметрова там, за да е лесно и евтино после?
            При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

            Коментар


            • #96
              От: Търся стругар в София

              Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
              Има ли възможност да се преработи резбата в милиметрова там, за да е лесно и евтино после?
              Не искам да ходя в тази насока тъй като ще трябва да си преработя всички налични части. Освен това като правя замени/нови детайли след това ще трябва и тях да ги променям тъй като новите няма да си паснат на старите части.

              Поздрави.

              Коментар


              • #97
                От: Търся стругар в София

                Момчета, за стругар в София препоръчвам Иван - 0885011720. Той ми е правил всеки един детайл по бъгито, както на струг, така и на фреза! Има доста работа, но нещата стават идеално!

                Коментар


                • #98
                  От: Търся стругар в София

                  Малко да актуализираме... Аз също се занимавам със стругарство, от скоро и вкъщи си работя. Ако мога да бъда полезен на някого Руслан 0896493773,
                  [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                  Коментар


                  • #99
                    От: Търся стругар в София

                    Включвам се и аз в търсенето на стругар.
                    Имам нужда от цена за изработването на следните върхове:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ARR.jpg
Прегледи:1
Размер:26.2 КБ
ID:5806680

                    Материала е плътна неръждавейка Ф8.
                    Това, което се иска от струга е заострянето и отрязването на точна дължина.
                    Самото заостряне не е толкова от значение, но точната дължина е важна.
                    Количеството е около 25бр от късите върхове и толкова от дългите 345мм върхове.
                    Към момента ми е необходима реална цена на някой, който би се наел.
                    Трябва да остойностя начинанието.
                    Размерите могат да се променят леко, в зависимост от окончателния вариант на едно изделие, което ще лея вакуумно.
                    Благодаря предварително.
                    Георги Тонев

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X