Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    Наистина вторичните суровини са рай за такива като нас
    аз лично моята бутилка също я взех от пункт за вторични суровини, тук в Перник има един пункт, дето специално с бутилките от автогаз са занимават по веднъж на месец - два ( изпускане на газта и отваряне, щото не ги издават в завода пълни) и определено има много голям избор, просто винаги има налични по 20-30 бутилки всякакви размери. Хубавото е че я продават на теглото което пише на табелата на бутилката, а не я мерят, щото аз моята 50 л я взех за 10 лева, и като я премерих после, се оказа че в нея има 10 кг газ (е, малко е досадно, щото я изпусках един час после но поне не ти я смятат в цената )
    [U][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][URL="http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019"]ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ ![/URL][/COLOR][/SIZE][/U]

    Коментар


    • От: Компресор

      Здравейте.И аз имам един проблем със стар компресор(незнам от каква машина е ).Пуснах го да работи а тои едвам вдига 0.6 атм.Буталата са с диаметър 36 мм ,трябват ми сегменти.От Пловдив съм , ако знае някой да помага

      Коментар


      • От: Компресор

        Постни една снимка да го видим какъв е ? Това, че не вдига налягне може и да не е от сегменти а от клапани. В картера духа ли много ?
        [U][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][URL="http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019"]ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ ![/URL][/COLOR][/SIZE][/U]

        Коментар


        • От: Компресор

          Не е от клапаните аз разбирам до толкова,само сегменти ми трябват,че старите са под 1мм останали .

          Коментар


          • От: Компресор

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06112010501.jpg
Прегледи:1
Размер:144.7 КБ
ID:5225107Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06112010502.jpg
Прегледи:1
Размер:232.1 КБ
ID:5225106Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03112010500.jpg
Прегледи:1
Размер:170.6 КБ
ID:5225105Добар ден колеги искам само да питам по разбиращите кои от компресорите е по хубав и с повече дебит единия е от Икарус а другия е от Магерус Дойц каквото и да значи
            марката или поне това дето пише на него е warco

            Коментар


            • От: Компресор

              Тоя от магируса както си го снимал не се вижда едноцилиндров или двуцилиндров е . Икаруса е двуцилиндров с 75мм бутала и би трябвало да е със значително по голям дебит.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Компресор

                едноцилиндров е. значи икарусовия ще да е

                Коментар


                • От: Компресор

                  Марката е WABKO и една от най добрите фирми за компресори в света .Повечето камиони са с системи от тази фирма

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    а каде могат да се намерят части за него защото ми се струва че е за клапани?

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      Преди 2 г ми се наложи и аз да ремонтирам такъв компресор .Търсих ,но се оказа че нямат дилър в България ,има в Румъния .Бяха доста отзивчиви .Пратих им модела и каквито данни имаше на табелката , а те ми пуснаха страница от каталога с частите и така може да се поръчва от тях . За съжаление клиента се отказа от ремонта .

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        Първоначално публикуван от vazi Преглед на мнение
                        а каде могат да се намерят части за него защото ми се струва че е за клапани?
                        По магазините за авточасти за товарни автомобили но е западна марка и със сигурност цената на частите няма да ти хареса .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Моят е от ЗИЛ и бях много доволен от него, но напоследък не вдига над 5 атм. Предполагам иска сегменти, защото налягането успя да извади семеринга на коляновия вал - значи ветърО отива в картера... Всичко това след около 10г. стационарна служба без охлаждане, без въздушен филтър и без смяна на масло. Предишният беше от ИФА и впечатленията ми са лоши. Много по-слаб и много плюещ.
                          Някой ден ще го отворя и ще видя от какво се оплаква
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hmentid=267809
                            http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hmentid=267808
                            ето това нещо се продава!!!
                            Има малки кусури за пооправяне, трябват му ламаринки за клапани. По назад във форума е описано каква точно трябва и от каде може да се набави.
                            Цената му е 135лв с болтовете, а без тях е 100 кинта (болнавете са вюртски и са доста скъпи) Цената е тая на която го взех, печелите едно почиствоне и пребоядисване!!!
                            Ако има желаещи телефона ми е 0885772356 Радо
                            ЗА ДА МОЖЕШ, ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ!!!

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Моят е от ЗИЛ и бях много доволен от него, но напоследък не вдига над 5 атм. Предполагам иска сегменти, защото налягането успя да извади семеринга на коляновия вал - значи ветърО отива в картера... Всичко това след около 10г. стационарна служба без охлаждане, без въздушен филтър и без смяна на масло. Предишният беше от ИФА и впечатленията ми са лоши. Много по-слаб и много плюещ.
                              Някой ден ще го отворя и ще видя от какво се оплаква
                              Много зилови компресори са ми хвърляли оригиналния семеринг руския каучук става като теракота . Първо бръкни с една стоманена тел и виж да не е залепнал някой от смукателните клапанчета тогава не иска да дига повече от 5-6 атмосфери ако не е това следващото са пасване на клапанчетата и леглата им.
                              Първоначално публикуван от graf_fon_kochev Преглед на мнение
                              http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hmentid=267809
                              http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hmentid=267808
                              ето това нещо се продава!!!
                              Има малки кусури за пооправяне, трябват му ламаринки за клапани. По назад във форума е описано каква точно трябва и от каде може да се набави.
                              Цената му е 135лв с болтовете, а без тях е 100 кинта (болнавете са вюртски и са доста скъпи) Цената е тая на която го взех, печелите едно почиствоне и пребоядисване!!!
                              Ако има желаещи телефона ми е 0885772356 Радо
                              Бартер за мотор за бърз ход
                              Последно редактирано от sek.1; 08-11-10, 16:58.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                Колеги моля за помощ сега. Става въпрос за ИКАРУСОВИЯ компресор .Пускаме го да работи след около 2-5 минути е вдигнал 5-6 атмосфери и до там работи си но не ще да вдига атмосфери. КЛАПАТИТЕ са му сменени също и сегментите на буталата .От какво може да е?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X