Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Компресор

    Всъщност, била е на този компресор (бутилката, и тя беше такава гнусна сива... )
    Чудя се възвратен клапан ще ми трябва ли?!
    Откъде мога да купя и къде трябва да го вържа - преди или след серпентината?
    ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

    Коментар


    • До: Компресор

      Довре е да има.Слага се или преди бутилката или на изхода на главата.Виж от бойлер,ама само с тедката нагоре работи правилно.

      Коментар


      • До: Компресор

        Първоначално публикуван от lalev Преглед на мнение
        Преди година ми попадна компресор от някаква текстилна машина.Едноцилиндров,въздушно охлаждане,с щекичка за нивото на маслото,чугунен и по спомени със 100мм бутало.На външен вид е супер здраво желязо.Със 1,1 моторче не успях да го подкарам/вдигна 2атм и моторчето спря/Ако някой му се занимава и има як мотор ще го изровя от мазето/ ПОЗДРАВИ
        Ми,че изровиго ,тури и някоя снимка,пък все ще се намери кой,да се занимава с него

        Всъщност, била е на този компресор (бутилката, и тя беше такава гнусна сива... )
        Чудя се възвратен клапан ще ми трябва ли?!
        Откъде мога да купя и къде трябва да го вържа - преди или след серпентината?

        Възвратен клапан,си купих от Бриколаж-15-тина лв,хубавото е,че като изключи пресостата и изпуска въздуха от главата,да не се товари маторя.Ако не ти пасне размера на клапана дето го продават в Бриколаж,ще изровя линк на представителството на GAV в София.
        Последно редактирано от taran; 16-01-10, 07:41.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • До: Компресор

          Решението за изпускане на въздуха е просто.Преди клапана се навива маркуча за пресостата.

          Коментар


          • До: Компресор

            Първоначално публикуван от кехли Преглед на мнение
            колега здравей виждам че търсиш ком. от зил аз си поръчах ими го пратиха компресор + траспорт 67лева ито в доста добро състояние а има и избор на цена намират се във враца ето и тел 0888724193 атова е моито компресорче не довършено..
            По вторичните има такива,не се излъгвай да даваш повече от 10-15лв

            Коментар


            • До: Компресор

              Готов съм вече.Компресорчето тръгна. Ето снимки и малко така на бързо за демонстрация на песъкоструя с новия компресор една джанта и тръба от генерация.
              Прикачени файлове
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • До: Компресор

                Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                Готов съм вече.Компресорчето тръгна. Ето снимки и малко така на бързо за демонстрация на песъкоструя с новия компресор една джанта и тръба от генерация.
                Добре са станали,ще можеш,да си песъкоструиш (или бластираш,ако по-те кефи )на воля.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • До: Компресор

                  Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                  По вторичните има такива,не се излъгвай да даваш повече от 10-15лв
                  10-15 лв. Преди около месец имах повече свободно време ( време за обикаляе по вторични ) Станах сутринта и " газ " по пунктовете . Компресори естествено нямаше, и тъкмо когато бях взел да се отчайвам гледам там в единия ъгъл някакъв компресор . Вглеждам се по добре в него - ми това беше компресор от ЗИЛ. Поглеждам отдолу през картера и забелязвам че полата на буталото се е трила в цилиндъра и е направила отвратителна деруга.(Казах си : че търся такъв компресор от доста време и ще си го ремонтирам ) . Забелязах също , че някой кретен го е хвърлил на пода и всмукателя е строшен (казах си: нищо аз имам приятели с техника и те ще ми го оправят без пари ) . Гледам един някакъв тип се приближава до мене и ме пита КАКВО ТОЧНО ТЪРСЯ ТУК . Попитах го за цената на компресора - 80лв. . Отговорих му че не питамм за цената на пункта му, а за цената на компресора . Кретена ми отговори че без пари не работи

                  Коментар


                  • До: Компресор

                    А това че нямаше шайба този компресор мисля че няма нужда да го споменавам.

                    10-15 лв. тръгвам веднага за Плевен . Ако някой ден видиш такова "животно" за тези пари бих бил доста благодарен да ми го пратиш . Само ми кажи каква ще ми е глобата и пращай : Skype : Ico__D

                    Коментар


                    • До: Компресор

                      Такива са ви вторичните,не че тука няма такива,.Ще ида на едно место да проверя,може да имаш късмет.

                      Коментар


                      • До: Компресор

                        Първоначално публикуван от maladec Преглед на мнение
                        А това че нямаше шайба този компресор мисля че няма нужда да го споменавам.

                        10-15 лв. тръгвам веднага за Плевен . Ако някой ден видиш такова "животно" за тези пари бих бил доста благодарен да ми го пратиш . Само ми кажи каква ще ми е глобата и пращай : Skype : Ico__D
                        Ако имаш път към Дряново се обади/тел 0888 205311-Любо/ Не знам от каква машина е това дето ми се подхвърля но е супер здраво желязо. Поздрави.

                        Коментар


                        • До: Компресор

                          Я го снимай ,да го видиме.

                          Коментар


                          • До: Компресор

                            Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                            Я го снимай ,да го видиме.
                            Ето го.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Компресор

                              Интересно.
                              От какво е ? с два цилиндъра ли е ? И колко му търсиш ако се продава.

                              Коментар


                              • До: Компресор

                                Знам само че е от текстилна машина.Едноцилиндров.Купих го за 40 лв./и за толкова мога да се разделя с него/ или бартер за нещо което ще ми върши някаква работа в гаража а за вас е непотребно.С тази голямата шайба и 1,1 мотор тръгна,вдигна 2атм.и мотора взе да спира . Това е. Поздрави.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X