Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    Не бе той беше възрастен човек - бате ти Ицо , срещу билата във квартал Каршиака . Продаде машините и затвори . Сега ходих при един много готин човек - Антон - член бил тук във форума - има стругове фрези , обаче човека си има много друга работа и не ме е върнал , но просто не работи като стругар на пълен работен ден .
    Иначе се чуда дали да не заваря на тия преходи по една муфа половин цол водопроводна и да не се занимавам много с щуротий

    Коментар


    • От: Компресор

      Първоначално публикуван от Rusen pd Преглед на мнение
      Не бе той беше възрастен човек - бате ти Ицо , срещу билата във квартал Каршиака . Продаде машините и затвори . Сега ходих при един много готин човек - Антон - член бил тук във форума - има стругове фрези , обаче човека си има много друга работа и не ме е върнал , но просто не работи като стругар на пълен работен ден .
      Иначе се чуда дали да не заваря на тия преходи по една муфа половин цол водопроводна и да не се занимавам много с щуротий
      Ако не държиш на красота, това е най добрия вариант.
      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

      Коментар


      • От: Компресор

        Ами така ще стане , нямам телоподавъчно , дали ще стане добре с Веженски електроди , не знам .
        Днес отрязах един филтър от климатичен компресор и си мисля , че ще стане перфектен влагоуловител , от него .
        Направо гумени маркучи върху медната тръба и стягане със скоби , или със тел , ха ха ха

        Коментар


        • От: Компресор

          Първоначално публикуван от Rusen pd Преглед на мнение
          Не бе той беше възрастен човек - бате ти Ицо , срещу билата във квартал Каршиака . Продаде машините и затвори . Сега ходих при един много готин човек - Антон - член бил тук във форума - има стругове фрези , обаче човека си има много друга работа и не ме е върнал , но просто не работи като стругар на пълен работен ден .
          Иначе се чуда дали да не заваря на тия преходи по една муфа половин цол водопроводна и да не се занимавам много с щуротий
          Още една легенда затвори
          Не се притеснявай, има още читави стругари . С вежен няма да имаш проблем, добре разливат материала на мен нищо не ми е протекло .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • От: До: Компресор

            колега колко трябва да е голяма ботилката за зилов компресор главната ми цел е да го използвам за боядисване и от каде да си купя или направя гарнетура на главата

            Коментар


            • От: Компресор

              Първоначално публикуван от dovizioso Преглед на мнение
              Заел съм се с реставрирането на един компресор УК25. Имам един въпрос към знаещите колеги. От какво могат да се ползват сегменти за малкото бутало.

              [ATTACH=CONFIG]854698[/ATTACH]
              Здравейте! Нагърбил съм се със същата задача и всеки съвет ще ми бъде от полза. При мен малкото бутало е задрало, запечени сегменти... Предполагам че е работил без масло, защото беше сух. Има ли ризи, които да сменя, и евентуално от къде да си ги купя?
              Последно редактирано от Ясен; 04-09-16, 08:13.
              В миналото ще остане, каквито сме били...

              Коментар


              • От: Компресор

                Колеги, замислил съм да си направя компресор с глава от Икарус. Четох доста добри отзиви, но не разбрах продават ли се резервни части за тях?
                Последно редактирано от petiaka; 17-09-16, 23:19.

                Коментар


                • От: Компресор

                  Първоначално публикуван от petiaka Преглед на мнение
                  Колеги, замислил съм да си направя компресор с глава от Икарус. Четох доста добри отзиви, но не разбрах продават ли се резервни части за тях?
                  Само нагнетателни клапани не се намират, а те са най важните

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    Първоначално публикуван от dovizioso Преглед на мнение
                    Само нагнетателни клапани не се намират, а те са най важните
                    Има където още експлоатират икаруси в градския транспорт . В София вече няма .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Има където още експлоатират икаруси в градския транспорт . В София вече няма .
                      Може ли да кажеш къде или да дадеш телефон, че искам да се запася с резервни клапанчета

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        Всичко има

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Първоначално публикуван от dovizioso Преглед на мнение
                          Може ли да кажеш къде или да дадеш телефон, че искам да се запася с резервни клапанчета
                          При нас още ги тормозят, ама нямам контакт. Общински пътнически транспорт - Габрово е превозвача.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            И мен ме интересува къде мога да намеря резервни части за компресор от икарус.

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              Здравейте,
                              изчетох 120стр. за един ден но сега в главата ми е много объркано, затова ще помоля за кратък и точен съвет.
                              Сдобих се с ето тази глава: https://drive.google.com/file/d/0B2E...ew?usp=sharing
                              BALMA NS18B
                              Технически параметри:

                              • Цилиндри 2
                              • Степени 1
                              • Вх.Дебит (l) 476
                              • Налягане (bar) 10
                              • Мощност (kW) 3 kW
                              • Обороти (RPM) 1 400


                              Имам възможност да избирам между 200,400 и 600 литра бутилка (ще ми подарят). Моля за вашето мнение, коя от трите да избера. Също така и какъв монофазен електродвигател да търся.

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                200 литровата бутилка с 2.2 монофазен мотор. Принципно има и 3кв, но са много редки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X