Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    Ето го и моя.Вдига 9 атмосвери за 3 минути
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000263.jpg
Прегледи:1
Размер:203.9 КБ
ID:5634789
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000235.jpg
Прегледи:1
Размер:157.6 КБ
ID:5634790

    Коментар


    • От: Компресор

      Това е компресор от трактор.Гледам,че на смукателния колектор нямаш филтър-при всяко положение му постави защото иначе ще береш ядове.Тези компресори страдат много от клапаните и най-малкия прашец ги изважда от строя.

      Коментар


      • От: Компресор

        Компресорът е за вграждане на ЮМЗ и не е особенно читав,разтоварващият клапан е от Болгар куплиран с още нещо.Нещото може да се съкрати.Сложи филтър на всмукателя,както Стефан препоръчва за да не береш ядове,маркуча след клапана ми изглежда от климатична инсталация,ако е такъв-няма да изкара дълго.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Компресор

          Първоначално публикуван от safety car f1 Преглед на мнение
          Ето го и моят компресор след съживяване.Не знам от какво е главата-бях чел ,че е от трамвай,ама не съм сигурен.Работи много добре.След боя и заигравка с електрониката,вече работи идеално с пресостат-мотора е трифазен,а аз го пускам в монофазна мрежа
          Точно от старите трамваи е . На времето трамвайния завод произвеждаше компресори и кубинските кафеварки като ширпотреба . Имам един такъв в работата храни с въздух МСто . Много здрав компресор е .
          Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
          Въпрос, на който търсачката не ми помогна с отговора.
          Каква е резбата на края на вала на ифоф компресор. Какъв е конусът на вала? С колко оборота е най-добре да се върти?
          Резбата е 16 или 18х1.5 . Конуса на ифовия ; зиловия и икарусовите компресори (Раба Ман) е еднакъв . Никога не съм го мерил защото не ми се е налагало да го правя все намирам по вторичните готови шайби .
          Последно редактирано от sek.1; 19-01-15, 06:20.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Компресор

            Той компресора дойде при мен и ги замерих основните неща.
            Конус 1:10, ф20 на ф25, дължина 25. Шпонката е сегментна d19, b5, h7.5. Резбата наистина е M18x1.5

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150114_130646_Richtone(HDR).jpg
Прегледи:1
Размер:124.6 КБ
ID:5636602

            Присъединителни размери: 4 бр. болтове М8, на каре 110 х 130 мм.
            Вход/изход на главата М22х1.5.
            Отдушник на картера М8х1.
            За източване на маслото може да се нареже резба G3/4.

            Дали нямаш някоя излишна такава ремъчна шайба. Защото е доста играчка направата на този конус и после и шоинков канал...
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • От: Компресор

              Здравейте колеги,искъм савет за безопасно рязане и заваряване на газова бутилка която мисля да я прявя компресор.предварително благодаря

              Коментар


              • От: Компресор

                Първоначално публикуван от mehlar Преглед на мнение
                Здравейте колеги,искъм савет за безопасно рязане и заваряване на газова бутилка която мисля да я прявя компресор.предварително благодаря
                Много е важно,да няма газ вътре .
                Празната бутилка я напълни да престои,примерно,2 часа с вода.Преди да почнеш да режеш или заваряваш,можеш да впръскаш СО2 вътре.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • От: Компресор

                  Здравейте колеги, обмислям закупуването на компресор за въздух 24л. мястото където ще стои в гаража не ми позволява по голям, ще го ползвам за помпене на гуми, издухване на разни детаили и за развиване на гайките на гумите за смяна летни зимни. Като ползвене евентоално 1-път на месец я го ползвам я не. Спрял съм се на BLACK & DECKER 24л. но видях че повече не ги произвеждат, спряни са от производство, та се чудих каква марка испитана от вас бихте ми препоръчали.

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    С 24л въздух,забрави да работиш с гайковерт,трябват мин 100л бутилка със сериозен от към дебит компресор.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      Аз лично не бих ти препоръчал никой от най малкия клас . Щом си решил все пак да вземеш такъв питай колегата Драгозов той продава в Арго маркет доста компресори .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        В сервиза до нас работят с 50л. и върщи чудесна работа, като го ползват много често. Така че реших да си взема 24л. понеже нямам място в гаража и и сметнах че щом 50л върши работа в сервиз, то доста значи и 24л. ще ми върши работа на мен. Пак казвам я се ползва 1-път в месеца я не.
                        Някои има ли наблюдения върху този компресор:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2662569_47415899_big[1].jpg
Прегледи:1
Размер:25.7 КБ
ID:5637457

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                          В сервиза до нас работят с 50л. ...
                          Баси сервиза...
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            Баси сервиза...
                            Ами работят с рачички и им се получават работите, не като на повечето сервизи с техника за хиляди а един и същ израз накрая: Абе пич не можем да я опраим колата закараи я някаде другаде.

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                              ..... Пак казвам я се ползва 1-път в месеца я не.....
                              За какво? Ако е за помпане на гуми може да го ползваш и всеки ден.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                За помпене на гуми веднъж в месеца я го ползвам я не, за сваляне и качване на зимни и летни гуми 2-пъти в годината, като не ме интересува дали ще развия 5 гаики за една минута или за 10 минути, време имам.
                                Повече от 24-25л. немога да взема нямам място, там където мисля да седи под шкафа е 62см. дължина на 70 височина, тва е няма повече място, мерих влизат само малките компресори 24-25л. За гайковерт мога да дам и 500-600лв. но за компресор няма място.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X