Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за рязане на профили

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да,от стар амортесиор.

    Поздрави!!!
    Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
    лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

    Коментар


    • Това мисля е може да стане от преработен амортисьор.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • piars
        piars коментира
        Редактиране на коментар
        От това е направен.

    • Я кажи дали с амортисьора е по-малко вероятно да изкърти зъб при рязане на "кухо" джелуезо ? Щото с пружината има едно захапване при преминаването от плътно в "две стени" и тогава най-често кърти зъб.

      Коментар


      • Днес я пробвах с тръба Ф20x1 неръждавейка,като я настройш да пада съвсем бавно няма захапване.Доста често режа 40x1.5 инокс и до сега винаги я придържах с ръка,че захапва,това беше причината да го направя.
        Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
        лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

        Коментар


        • Колеги някой да е виждал на живо тези две машини ? Все попадам на интернет търговци които нямат нито нещо налично нито има къде да го видиш . Едната е Холзман другата Бернардо . Водят ги произведени в Австрия ама това е много относително . Като ги гледам на снимките разликата е само в боята Натиснете снимката за да я уголемите  Име:bs128hdr-1000x1000.jpg Прегледи:0 Размер:99.9 КБ ID:6739905Натиснете снимката за да я уголемите  Име:lentootrezna-mashina-bernardo-ebs-128-c-10979-500x500.jpg Прегледи:0 Размер:32.6 КБ ID:6739906
          Последно редактирано от sek.1; 10-05-21, 05:15.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • Работят прилично,имам същата но пише Харис.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Твоя Харис няма нищо общо с тоя Харис който го продават в момента в Полимета .

          • ...тоест, може да се види и пипне в Полимета...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • Vlado_Ts
              Vlado_Ts коментира
              Редактиране на коментар
              - може

          • sek.1 коментира
            Днес, 08:42
            Твоя Харис няма нищо общо с тоя Харис който го продават в момента в Полимета .
            Не знам какво продават в момента , ама тЕ кво продаваха преди 6 години :
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:haris.jpg
Прегледи:312
Размер:599.5 КБ
ID:6739961


            Не знам къде и е душата , ама бачка до ден-днешен . И то почти всеки ден .
            Купих я на майтап , "да закърпим положението" , докато чакам да ми дойде автомата от Чехия , че поръчките се бавеха по 3 месеца.
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • Аз режа с това с диск 350мм и съм доволен.
              Прикачени файлове
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                Такова имам голямо силистренско . За винкели и профили става за заготовки не .

            • Ами аз за профили го ползвам.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • Момци я кажете как примерно това мога да го поръчам ? https://www.metallbandsaege.org/prod...dsaege-ms-180/
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • Tова, като го гледам те води в Амазон де, поръчваш, плащаш и през Гъбко де. Така най лесно, но транспорта колко ше е, не знам. Може и за пале да те чарджат. По добре да ги питаш.

                  Коментар


                  • Пише че не е налична , и не могат да кажат дали и кога ще я има.

                    Коментар


                    • Нормално и там търговците мятат на гола кука .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • В работата ми има една голяма силистренска, която не се ползва. Ако ти е интересна, мисля, че може да се спазари. Ама ела я виж.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • sek.1
                          sek.1 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Къде е ?

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X