Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лентова ножовка за опознаване.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лентова ножовка за опознаване.

    Купена е преди около 15 години някъде около военна рампа на гара север . Според човека е тяхно производство но фирмата отдавна не е там . Машината е много добра и човека е изключително доволен но има вече доста износени детайли . Ремонта ще отнеме поне десетина дена а тази ножовка им единствена и не могат да я спрат за толкова дълго време . Искат да си купят втора та да може тази да я рециклирам и да имат две машини . Не са оцелели лепенки и табелки и ако не открием производителя алтернативата е или Полимета или силистренска машина . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0240.jpg
Прегледи:1
Размер:168.9 КБ
ID:6072579Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0244.jpg
Прегледи:1
Размер:110.2 КБ
ID:6072578
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Лентова ножовка за опознаване.

    Съдейки по рамото и моторедукторната група ножовката най вероятно е силистренска . Това са част от новите модели на Силома . В тази връзка имат ли някъде представителство в София ? На сайта им има само координати в Силистра . http://www.siloma-bg.com/index.php?d...ontact&lang=bgНатиснете снимката за да я уголемите

Име:OL222DG_bn.jpg
Прегледи:1
Размер:73.4 КБ
ID:5624622
    Прикачени файлове
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Лентова ножовка за опознаване.

      Питаш , после сам си отговаряш , пък и линкове пускаш . Ше рече човек че си им станал рекламно лице .

      И от какъв зор питаш тук за представителство , щом си пуснал сайта им , на който са лепнати един куп телефонни номера и мейл-ове .

      Телефона ли ти е счупен , що ли ?

      ПС. .... аааа - и понеже съм препатил : силистренските не ги харесвам , от мен да знаеш . Чехо-словашките са по-хубави . Хем на същата цена.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #4
        От: Лентова ножовка за опознаване.

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Чехо-словашките са по-хубави . Хем на същата цена.
        Дай нещо координати . Може и на лично . Тук не става въпрос какво аз харесвам хората са много доволни от машината . По пътя на моята логика трябва да е добра след като аз им поддържам машините а по тая ножовка нищо не съм пипал .
        Последно редактирано от sek.1; 23-11-14, 20:15.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Лентова ножовка за опознаване.

          Всъщност на Военна рампа наистина имаше фирма която произвежда и изнася лентотрезни.
          Имах оферта от тях преди 5-6 години.

          Не знам дали още съществуват, както и не мога да намеря нито офертата, нито името на фирмата.

          Коментар


          • #6
            От: Лентова ножовка за опознаване.

            Здравей колега . случайно попаднах на питането ти , тъй като ми се налага да купувам подобна ако имаш кординати и можеш да ги споделиш за някоя втора употреба ще съм ти благобарен

            Коментар


            • #7
              От: Лентова ножовка за опознаване.

              Дали не е това фирмата на Военна рампа ?

              http://sigma-tech.alle.bg/

              Фирма "СИГМА-ТЕХ" ЕООД е100%частно предприятие, специализирано в областта на машиностроенето и по-точно в производството на лентоотрезни металорежещи машини. Фирмата е основана през 2002 г., но функционира от 1994 г. под името "БМ-МТ" ООД.


              1220 гр. Софиякв. Военна рампабул. "Илиянци" №12А - КЗУтел./факс.: 02-936 06 15моб. 0887-209 510e-mail: buchkov@mbox.digsys.bg watzkov@abv.bg

              Колко са актуални телефоните и мейл адресите си нямам на идея.

              Коментар


              • #8
                От: Лентова ножовка за опознаване.

                Първоначално публикуван от Божо72 Преглед на мнение
                Здравей колега . случайно попаднах на питането ти , тъй като ми се налага да купувам подобна ако имаш кординати и можеш да ги споделиш за някоя втора употреба ще съм ти благобарен
                Подобна на кой тип ?

                Лентоотрезни машини има разнообразни : ръчни , полуавтоматични , автоматични ....
                Има варианти с хидравлично подаване , хидравлично затягане на менгемето и автоматично вдигне на лъкът(режещото рамо) след завършване на отреза. Има и хидравлично подаване и ръчно менгеме . Има и такива с ръчно подаване ( гравитационен тип) и ръчно стягане и т.н.
                И всичко това за определени граници на габаритния размер на профилите , подлежащи на рязане.
                .... в цените разнообразието е също толкова голямо и в зависимост от механизацията на процеса , както и габаритните размери на профилите.

                ... а още по-голямо става разнообразието на цените при машини втора ръка

                Да не говорим пък , че от съществено значение е и цената на консумативът (режещата лента) за съответния тип машина ...
                Последно редактирано от Vlado_Ts; 12-02-15, 11:03.
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X